0:0
4:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha 9:3
1. Filip Szemla, 6. Dominik Vinárek, 9. Jan Sitora, 10. Nikolas Vizváry, 10. Vít Lestyan, 50. David Slončík, 51. Jakub Galia, 54. Jakub Galia, 56. David Slončík - 7. Marek Leiš, 18. Marek Urban, 41. Matyáš Uher; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 29 - Julius Šabler 35; po třetinách: 5:2, 0:0, 4:1;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí):
Jsem rád, že jsme soupeři pomohli dosáhnout cíle 6-3 bodů z víkendu. Nicméně proti soupeři, který chtěl hrát a byl poměrně hodně aktivní jsme předvedli těžce rozporuplný výkon.
První třetina přinesla suverénní a přesvědčivý výkon, který se v průběhu druhé třetiny změnil v nervózní dostihy chromých koňů bez hlavy. Produktivita je opět děsivá  a vidět hasiči co jsme spálili, vyhlásí poplach jako při lesním požáru. Alespoň po kondiční stránce měl zápas díky tempu solidní přínos.
Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra):
Dneska úplně opačný výkon než včera, ale co se divit, když do první třetiny vstoupíme jak po noční ve Vítkovických železárnách říznuté návštěvou Stodolní. Dnes nám oproti včerejšku nefungovala pozitivita na střídačce a ten potřebný plusový polštář si tentokrát vypracoval soupeř. Díky všem za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:30
I domácí brankář ne že by se vyloženě nudil. Nyní si smlsnul tváří v tvář hostujícímu útočníkovi.
56:44
Vyloučen hráč #11 Jan Drozd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky.
56:44
Domácí Drozd si spletl blok s blokováním hole. Nyní o tom může blíže přemýšlet u nás u časomíry.
56:40
Hostující brankář nyní opět čaruje. Dva na něj šli ... s prázdnou odešli.
55:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #81 Jan Blecha (9:3).
55:07
Přesilovka úspěšná. Domácímu trenérovi Veselému se trošku zlepšila statistika ... i nálada.
54:30
A nyní to byla tyčka .... domácí střelec si rve vlasy.
53:39
Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
53:39
Hostující Leiš znovu zlobil, a znovu sedí na trestné.
53:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #16 Viktor Karásek (8:3).
53:22
Galia to dostal od Karáska pěkně na mantinel a nekompromisně poslal míč za záda už zřejmě nešťasného brankáře hostí.
52:46
Nádherná gólová šance domácích a ještě lepší zákrok hostujícího brankáře. Pouze tak teď hosté přečkali tento infarktový moment.
50:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #8 Dominik Vinárek (7:3).
50:49
Domácí vysoko napadají což nese ovoce. Další gól Galii.
49:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík bez asistence (6:3).
49:35
Domácí Slončík dostal přihrávku z hostujícího rohu zpět k "modré" a krásnou střelou "pod víko" přidává další branku domácích rytířů.
49:15
Po dalších 40 vteřinách nejprve neúspěšná šance domácích, aby vzápětí museli hasit hostující protiútok.
48:30
Na hřišti je to celkem divočina. V rychlém sledu tu máme po šancích na obou stranách.
47:50
Hosté nyní pěkně prošli na obrannou polovinu domácích, ale to jednoduše "zmrvili" až za mantinel.
46:15
Nádherné vybídnutí do samostatného úniku pro Slončíka, ale ten bohužel brankáře nepřekonal. Pár vteřin poté musel domácí obránce hasit přečíslení hostí.
44:44
Nyní hráči obou týmů vytvořili v jednom z rohů rugbyový "mlýn", který musel utnout až hviz rozhodčího. Snaha je obou týmech velmi patrná.
43:30
Vítkovičti hráči se snaží o ovládnutí hřiště, ale po další chybě v rozehráce tu byl zárodek slibné šance hostí. Nicméně ti mají dnes víceméně v této disciplíně smůlu.
41:30
Domácí se snažili o rychlou odpověď, ale jejich velmi smlibná šance ztroskotala na obětavosti hostujících obránců.
40:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #57 Marek Leiš (5:3).
40:55
Po chybě v rozehrávce se prosadil hostující Uher střelou backhandem, která doskákala za zasahujícího brankáře domácích.
40:01
Buly v poslední třetině vyhrál tým hostí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:11
40:00
39:56
Domácí ubránili i druhé oslabení a tím zakončili druhou třetinu.
38:35
Panthers hrají svou druhou přesilovku v zápase a stále se jim nedaří zakončit podle představ.
37:56
Vyloučen hráč #15 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:29
Blecha chtěl jít pro míček a místo toho chytil zajíce.
36:29
Utkání přihlíží 61 diváků. Děkujeme!
35:20
Na hřišti se začíná velmi přiostřovat.
33:57
Vítkovicím chyběl nedůraz v předbrankovém prostoru, Prašivka je pohotový.
33:03
Vašňovský prověřil Šablera, ten byl pozorně připraven.
31:45
Vítkovice kombinují na útočné polovině.
29:36
Domácí jsou v plném počtu.
28:23
Pantherům se nedaří zakončit. Vítkovice se jim snaží přesilovku co nejvíce znepříijemnit.
27:36
Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:01
Ježek A. prověřil Prašivku tahovkou, bohužel gól nepadl.
25:59
Vizváry prokličkoval před brankou, nahrál na Kowalika ten ale minul zařízení.
24:45
Slončík netrefil balónek, Novotný to zkusil za něj, ale střílí nad.
23:15
Panthers v šanci pouze do připraveného bloku.
21:51
Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny opět vyhráli Panthers, Vítkovice ale ihned zatlačili.
17:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #27 Antonín Ježek (5:2).
17:08
Ježek A. rychlým krosem na Urbana a ten se nemýlí.
15:22
Slončíkova dělovka pouze do bloku Panthers.
13:36
Vítkovice nevyužili přesilovou hru. Hraje se zase 5 na 5.
12:01
Sabler právě krásně vychytal tutovku Novotného.
11:36
11:17
Panthers drží domácí na útočné polovině.
09:37
Timeout Panthers Praha
09:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan bez asistence (5:1).
09:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #16 Viktor Karásek (4:1).
09:16
Karásek zpoza branky žabkou na Vizváryho a ten se nemýlí
08:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #66 David Slončík (3:1).
08:46
Vítkovice opět kombinují na útočné polovině a vytvořenou šanci proměňují.
06:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (2:1).
06:56
Leiš od mantinelu vymetl Prašivkovi všechny pavučinky a snížil skóre.
05:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominik Vinárek, asistoval #79 Jakub Galia (2:0).
05:09
Vinárek uklízí balónek do prázdné.
04:46
Vítkovice drží Panthers na útočné polovině.
02:56
Slončík v nebezpečné pozici mimo.
01:44
Panthers se snažili natlačit do brány, bohužel neúspěšně.
00:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #27 Jan Sitora (1:0).
00:38
První střela, první gól. Krásná kombinace Sitory s Szemlou.
00:01
Úvodní buly vyhrávají Panthers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Dan Peterek, Matěj Šmerda, David Slončík, Filip Szemla, Jan Sitora