1:7
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 3:12
22. Filip Marcinčák, 27. Matěj Karásek, 33. Vojtěch Horák - 4. Jakub Vařecha, 15. František Smejkal, 23. Jáchym Eliáš, 27. Jakub Vařecha, 30. Jakub Vařecha, 31. Jakub Vařecha, 35. Michal Horák, 36. Jakub Vařecha, 40. Matěj Novotný, 41. František Smejkal, 41. Jakub Vařecha, 44. Jáchym Eliáš; rozhodčí: Jaromír Péc - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Tomáš Musil -3; po třetinách: 0:2, 2:3, 1:7;
45:00
43:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (3:12).
40:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (3:11).
40:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #64 František Smejkal, asistoval #60 Lukáš Slezák (3:10).
39:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #9 Adam Šikula (3:9).
35:59
Vyloučen hráč #96 Lukáš Hrubý družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za špatné střídání.
35:13
Timeout TROOPERS
35:13
34:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #16 Jáchym Eliáš (3:7).
32:59
Vyloučen hráč #67 Karolína Gabrhelová družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:24
Branku družstva TROOPERS vstřelil #89 Vojtěch Horák, asistoval #30 Daniel Tretera (3:6).
30:39
30:00
30:00
29:57
26:53
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #15 Richard Létal (2:4).
26:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (1:4).
24:54
Vyloučen hráč #28 Filip Marcinčák družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
22:56
21:04
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Filip Marcinčák, asistoval #77 Boris Novotný (1:2).
15:00
15:00
14:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #64 František Smejkal, asistoval #19 Matěj Novotný (0:2).
11:39
Vyloučen hráč #89 Vojtěch Horák družstva TROOPERS na 2 minuty za hra na zemi.
03:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #89 Michal Horák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U17: brankář: Tomáš Musil; hráči v poli: Adam Klusoň, Jakub Vařecha, Michal Horák, Matyáš Gryc, Jáchym Eliáš