2:2
0:1
- : -

FBK Atlas Blansko B - FBC GEPARDI BRNO 3:5
10. Jiří Kroutil, 20. Šimon Borek, 25. Jan Charvát - 3. Lukáš Beránek, 7. Štěpán Dohnal, 14. Lukáš Beránek, 17. Štěpán Trunda, 29. Ondřej Dohnal; rozhodčí: Matěj Otáhal - Matěj Kroča; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Opletal ? - Jakub Vizina ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:1;
32:11
Vyloučen hráč #13 Lukáš Martinek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za blokování florbalky.
28:03
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #18 Ondřej Dohnal, asistoval #5 Štěpán Trunda (3:5).
26:00
26:00
24:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #66 Jan Charvát, asistoval #44 Jiří Kroutil (3:4).
24:09
blansko dokázalo využít přesilovku,stav 3:4
22:19
Vyloučen hráč #22 Václav Hájek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #21 Vojtěch Foret (2:4).
19:33
přesně o tři minuty později blansko dává gól
16:33
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #5 Štěpán Trunda bez asistence (1:4).
16:33
3:33... tohle zajímavé číslo zajistilo gepardům další gól,stav 4:3 pro modro žlutou
13:19
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #99 Lukáš Beránek, asistoval #18 Ondřej Dohnal (1:3).
13:00
13:00
09:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #5 Šimon Borek (1:2).
09:10
blansko dává gól,stav 2:1
07:20
problémy s časomírou :(((((
06:23
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #99 Lukáš Beránek (0:2).
06:23
gepardi připisují 2. gól
02:10
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #99 Lukáš Beránek, asistoval #4 Matěj Vorba (0:1).