4:2
3:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:5
2. David Kriegler, 9. Vojtěch Panuška, 29. Lukáš Mühlfait, 36. Adam Carvan, 37. Adam Křepinský, 37. Vojtěch Panuška, 42. Vít Hrbáček, 53. Vojtěch Kún, 55. Daniel Péc - 6. Matyáš Borek, 13. Vojtěch Petráň, 25. Vojtěch Petráň, 34. Vojtěch Petráň, 60. Antonín Votava; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Lev Kliment 29 - Josef Šedivý 27; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:1;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Pochvala za výbornou druhou třetinu, kdy jsme předvedli dobrou kvalitu v zakončení. Jsem rád jak jsme až na drobné výpadky zvládli celou základní část. Nicméně je to teprve první krok a několik dalších před námi. Děkujeme soupeři za utkání, které mělo náboj.
Komentář hostů Šindelář Milan (Trenér):
Dobrý zápas. Takových by se mělo hrát víc. Soupeř učitě lepší v osobních soubojích a kvalitě zakončení. Nicméně dokud se soupeři nepodařilo odskočit dvěmi šťastnými brankami, tak zápas mohl být úspěšný i pro nás. Děkujeme za utkání
59:49
Standardka Chodova na útočné polovině sice končí střelou, míček ale končí za mantinely.
59:20
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #68 Martin Škorpa (9:5).
59:20
Oba týmy v 6. Zajímavé.
59:15
Tyčka prázdné chodovské branky. Hra se okamžitě přesouvá na druhou stranu.
59:09
Chodov teď kontroluje hru. Kafka střílí z půlky.
58:35
Chodov v 6.
57:57
Čelakovského střela od pravého mantinelu - Šedivý vyráží.
57:12
Tatran v 6.
57:08
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #8 Adam Bureš.
57:08
Bureš si chtěl vychutnat Šedivého, no.. tentokrát to nevyšlo.
56:35
Kafkova střela ze středu trefuje Mühlfaitovu nohu před brankou.
56:20
Hosté a míčku a s rozvrahou hledají prostor pro zakončení.
55:05
Teď hru v 6 zkouší Chodov.
55:03
Kučera posílá přihrávku vzduchem na Panušku na středu, který ze vzduchu trefuje. Míček proléta okolo branky, ale zůstává ve hře.
54:21
Tatran opět v 6.
54:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (9:4).
54:10
Péc nahazuje míček a ten končí v prázdné brance.
53:37
Pěkná akce domácích. Mühlfait ze středu pálí.
52:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (8:4).
52:48
Přihrávka na Čelakovského, který se nemýlí.
52:40
Tatran jde do přesilovky rovnou v 6.
52:31
Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
51:29
Domácí tlačí Chodov na polovině. Malhocký přirhává na Kučeru, který míčí těsně nad nohu. Střela je tečovaná.
50:20
Domácí v 6 bez brankáře.
49:30
Chyba v rozhrávce domácích a Borek se ujímá míčku. Střílí - Kliment tečuje.
48:23
Kovářík z rohu na Štefka, kterému míček odskočil z čepele a letí mimo branku.
46:38
Borek vytahuje hru po mantinelu, Hrbáček mu bere míček z čepele.
44:03
Kriegler vyhrává souboj v rohu a hra se přesouvá na druhou stranu. Bohužel Jambor zůstává v rohu.
43:10
Votova ve výběhu střílí - trefuje blokujícího hráče.
41:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #92 Matěj Čelakovský (7:4).
41:58
Čelakovský koupe a přihrává na Hrbáčka, který míček uklízí mezi tři tyče.
41:50
Votava vybíhá z obrany a střílí, Kliment vyráží. Votava chce ještě dorážet. Kliment míček zalehává.
40:10
První střela třetiny v podání Matouška konči za mantinely.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:12
40:00
39:04
Tak dámy a pánové. Co teď předvedl Šedivý se jen tak nevidí. Parádní zákrok.
38:41
Standardka domácíh před střídačkou Chodova - Hozman trefuje blok.
38:00
Škorpa natahuje u pravého mantinelu, ale branku netrefuje.
37:16
Hrbáček na Čelakovského na středu, který posílá míček k pravé tyči. Šedivý se zázrakem natahuje a míček zabraňuje skoro jasnému gólu.
36:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #66 Vojtěch Kún (6:4).
36:42
Vyťukávačka domácíh. Kún na Panušku, který z první střílí.
36:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Adam Křepinský, asistoval #53 Daniel Péc (5:4).
36:08
Premiérová trefa Křepinského posílá Tatran do vedení.
35:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #17 Adam Kučera (4:4).
35:44
Carvan ze středu střílí a míček končí v brance.
34:50
Hrbáček oťukem na Čelakovského, ten na střed na Kučeru, kterému střelu překazil bránící hráč.
33:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň bez asistence (3:4).
33:29
Petráň z velkého brankoviště střílí, Kliemnt střelu tečuje, míček však propadává do branky.
32:39
Čelakovský na míčku, chce jít do středu do střely. Škorpa mu na poslední chvílí ve střele zabránil.
31:26
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:26
Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
28:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Lukáš Mühlfait bez asistence (3:3).
28:36
Domácí zatlačili Chodov na polovině. Mühlfait posílá míček po zemi a ten končí v brance.
26:45
Čelakovský nahazuje na Hrbáčka ve velkém brankovišti, ten míček posílá těsně vedle.
26:21
Atmosfréra na hřišti houstne.
26:20
Hozman hledá přihrávkou Panušku, Jambor ji zastavuje.
24:40
Vosátkova střela backhandem - Kliment zasahuje.
24:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (2:3).
24:08
Kronovetrov střela se odráží od Klimenta a Petráň míček v běhu doťukává do branky.
23:40
Ani Koudelkova střela Klimenta nepřekonala.
22:53
Rychlý brejk domácích. Hozman přihrává přes velké brankoviště na Panušku, který z první střílí. Šedivý se stíhá přesunout.
22:10
Péc přirháva mezi nohami na Rosu, který těsně netrefuje.
21:25
Nepřesnost v rozrhávce domácích a hnedka je z toho šance na straně Chodova.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:10
20:00
19:22
Poslední minuta na útočné polovině Chodova. Kronovetr střílí a nic. Další střelu Kliment taky chytá.
18:40
Štefkovu střelu Kliment v klidu kryje.
18:16
Přesilovska Tatranu ve znamení spousty střel, ale i stejného počtu bloků.
16:40
Čelakovský na Hozmana na středu - ten pouze promachuje.
16:18
Vyloučen hráč #75 Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky.
15:42
Bureš na střed na Křepinského - ten svou bombu trefuje Šedivého.
15:07
Hrbáček z první na Karla na mantinelu, ten střílí - Šedivý chytá.
12:12
12:11
Petráň ve velkém brankovišti tečuje míček a doťukává ho do branky.
11:04
Rychlá akce domácích. Hozman už che střílet - Škorpa na poslední míček zasahuje čepelí.
09:16
Standardka Chodova z rohu. Procházka jde do výběhu, jeho střela je blokovaná.
08:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (2:1).
08:21
Nekompromisní Panuška ze středu propaluje Šedivého.
07:35
Mühlfait vyhrává souboj v rohu a přihrává před branku, kde si nabíhá Křepinský.
05:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #10 Matěj Jambor (1:1).
05:41
Borek od pravého mantinelu prostřeluje Klimenta a máme srovnáno.
04:00
Čelakovský ve sprintu po mantinelu střílí na zadní tyč. Šedivý na poslední chvílí vyráží rukou.
03:17
Hozman ze středu - trefuje pouze mantinel za brankou.
02:31
Procházka se ujímá prokllouznutého míčku a střílí - Kliment s klidem zasahuje.
01:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #92 Matěj Čelakovský (1:0).
01:17
Přihrávka na Krieglera, který z první posílá míček mezi tři tyče.
00:30
Rychlý přesun na druhou stranu a i Kliment si připisuje první zákrok.
00:23
Standardka domácích. Panuška krosovkou nachází Hozmana, který střílí z první. Šedivý zázračným zákrokem zachraňuje.
00:01
Úvodní buly pro Chodov, který se ihned ocitá pod tlakem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Filip Kovářík, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Matyáš Borek, Filip Bezpalec
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: Marek Hozman, Vojtěch Kún, Vojtěch Panuška, Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký