1:1
1:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - TJ Sokol Jaroměř 2:1
3. Tereza Vitverová, 20. Marek Verner - 8. Adam Prokop Prokop; rozhodčí: Jiří Knettig - Martin Svoboda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Adam Řehák 9 - Lukáš Vojtěch 9; po třetinách: 1:1, 1:0;
24:00
Střely ve 2. části: 6:4
24:00
20:41
Timeout TJ Sokol Jaroměř
20:41
Vyloučen hráč #29 Tomáš Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #2 Marek Verner, asistoval #21 Jakub Kulda (2:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:6
12:00
08:25
Vyloučen hráč #2 Tomáš Karban družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
07:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Adam Prokop Prokop, asistoval #17 Vojta Veinfurter (1:1).
02:01
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #99 Tereza Vitverová, asistoval #44 Adam Řehák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Knettig a Martin Svoboda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Vojtěch; hráči v poli: Miroslav Meloun, Tomáš Karban, Adam Prokop Prokop, Petr Záliš, Vojta Veinfurter