3:1
3:0
- : -

FBC Česká Lípa white - Florbal Ústí 6:1
6. Kristián Semelka, 7. Mikeš Motejzík, 12. Kristián Semelka, 13. Radim Piškula, 20. Radim Piškula, 22. Mikeš Motejzík - 10. Michal Mečíř; rozhodčí: Jakub Lukeš - Petr Dunaj; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Marek Meďáš 14 - Lukáš Rybníček 10; po třetinách: 3:1, 3:0;
24:00
Střely ve 2. části: 8:7
24:00
23:35
Ústí má poslední šanci ještě trochu snížit skóre
23:34
Vyloučen hráč #30 Radim Piškula družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
21:35
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #61 Marek Meďáš (6:1).
19:43
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #11 Mikeš Motejzík (5:1).
17:50
Doňar chtěl ze standartky nahrát za bránu, ale míčku se zmocňuje Rybníček a vyhazuje
16:18
Pucarević se pokusil v posledních sekundách oslabení vystřelit, ale jeho střela na bránu byla zblokována
16:18
Ústí se úspěšně podařilo odehrát oslabení a hra pokračuje 5 na 5
14:32
Pucarević nahrál Trčkovi, který s míčkem vyběhl to útočného pásma, ale bohužel o něj přišel
14:20
Ústí nyní v oslabení, douejme že se jim ho podaří ubránit
14:18
Vyloučen hráč #37 David Černý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
13:58
Kadlec měl obrovskou šanci téměř do prázdné brány, ale Meďáš jeho střelu vyrazil a míček končí mimo hřiště
12:57
12:57
Piškula prostrčil míček pod Rybníčkem, který měl ho téměř pod kontrolou a Lípa opět navyšuje brankový rozdíl
11:42
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #87 Kristián Semelka, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:1).
11:24
Trčka prudce vystřelil, ale jeho střela byla zblokována
09:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Michal Mečíř, asistoval #9 Ondřej Trčka (2:1).
09:48
Mečíř skvěle využívá přesilovky a snižuje tím skóre již pouze na rozdíl jedné branky
08:47
Ústí hraje první přesilovku, třeba z toho nějaký gól padne
08:46
Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
08:08
Ústí mělo standartku před bránou Lípy, míčku se ale zmocnil Motejzík, který vyběhl do útoku. Byl ale zastaven Rybníčkem, který se natáhl v brankovišti a on o něj zakopl.