0:0
4:1
- : -

FBC Liberec B - Florbalová akademie MB 6:1
8. Jakub Stejskal, 19. Marek Čmugr, 46. Lukáš Kořínek, 47. Jakub Stejskal, 49. Bohuslav Ferdan, 50. Marek Žagan - 54. Aleš Tůma; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Chlad 33 - Vojtěch Dufek 30; po třetinách: 2:0, 0:0, 4:1;
Komentář domácích Svoboda Miroslav (Trenér):
Zápas, který musel všechny bavit. Do poslední třetiny neskutečně vyrovnané i díky fantastickým golmanům. Důležité, že jsme udrželi naše tempo a počkali si na šance a ve třetí části rozhodli. Díky všem za tohle utkání a jen škoda, že podobných není během sezony více.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Super kvalitní a férový zápas, famózní výkony obou brankářů. Mít za stavu 0:2 více štěstí, mohli jsme utkání udělat dramatičtější. Nakonec jsme si ho ve třetí třetině pokazili nedisciplinovaností. Výsledek úplně neodpovídá průběhu zápasu, nicméně soupeř si výhru zaslouží a my mu k ní gratulujeme.
60:00
Střely ve 3. části: 16:12
60:00
59:05
V poslední minutě uvidíme ještě přesilovku Liberce.
59:04
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
53:29
Zkrácenou přesilovou hru využili hosté a střílí svůj 1. gól.
53:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (6:1).
52:18
Máme tu opět hru 4 na 4.
52:09
Vyloučen hráč #32 Jakub Stejskal družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
50:52
Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
49:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:0).
48:35
Ve 3. třetine Liberec drtí soupeře a další gól končí v Dufkově brance.
48:13
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #51 Jan Blecha (5:0).
46:23
Liberec střílí gól i při hře 4 na 4.
46:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal bez asistence (4:0).
45:58
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #27 Filip Kučera (3:0).
45:58
Po krátké přesilovce hostů tu máme hru 4 na 3.
45:27
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
45:27
Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
45:04
Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
44:58
Pecháček nyní stál sám před brankářem, ale k jeho smůle se trefil pouze do těla Dufka.
43:13
Tempo hry je klidnější než v předcházejících třetinách a Liberec kontroluje hru.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:12
40:00
39:00
Liberec úspěšně ubránil oslabení a velkou měrou k tomu přispel brankář Chlad.
37:53
Chlad nyní podržel svůj tým a drží čísté konto.
36:58
Hosté mají k dispozici přesilovku uvidíme, zda ji využijí.
36:57
Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
35:16
Hosté zatím marně hledají jak přelstít domácího brankáře.
30:12
Kořínek nyní předvedl kličkovanou mezi hostujícími hráči a nakonec z toho byla velmi nebezpečná střela, která minula jen o milimetry roh branky a Liberec svůj náskok nenavýšil.
23:58
Hosté tlačí na branku domácích a snaží se vytvořit tlak v útočném pásmu.
18:46
Po Čmugrově dělovce Liberec využívá přesilovku a odskakuje soupeři o góly.
18:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:0).
17:54
Po chybě hostů v obranném pásmu má Liberec k dispozici první přesilovku.
17:53
10:12
Úvodní gól Liberci dodal energii, kterou v úvodu zápasu trochu postrádal.
07:41
Liberečtí otevírají skóre dnešního zápasu. Stejskal ukořistil přihrávku hostů a po sólové akci vyzrál nad Dufkem.
07:40
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal bez asistence (1:0).
03:04
V úvodu utkání vidíme velký tlak hostů.
00:02
Úvodní vhazování vyhráli hosté a rozehrávají z vlastního pásma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Dufek; hráči v poli: Vojtěch Hrůza, Jiří Krouský, Vojtěch Starý, Aleš Tůma, Michal Macků
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Marek Čmugr, Marek Žagan, Filip Kapitán, Filip Kučera, Lukáš Kořínek