4:2
1:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - TRAPOL Tatran Střešovice 6:4
15. Petr Špaček, 20. Simon Menke, 21. Patrik Šebek, 26. Daniel Havelka, 28. Aleš Chmelař, 35. Aleš Chmelař - 3. Štěpán Lovíšek, 16. Tomáš Kamarýt, 24. Adam Karel, 43. Tomáš Kamarýt; rozhodčí: Štěpán Weber - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Matěj Veselý 12 - Lev Kliment 16; po třetinách: 1:1, 4:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 4:6
45:00
42:23
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #36 Jakub Klápa (6:4).
34:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #71 Jiří Miler (6:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:6
30:00
27:54
Vyloučen hráč #44 Filip Kohút družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
27:04
Timeout TRAPOL Tatran Střešovice
27:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #10 Daniel Bruntz (5:3).
25:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #2 Martin Hlušička (4:3).
23:05
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #8 Adam Bureš (3:3).
22:37
Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za hrubost.
20:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #10 Daniel Bruntz (3:2).
19:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #97 Simon Menke, asistoval #31 Ondřej Duben (2:2).
15:59
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #20 Adam Karel (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:4
15:00
14:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #62 Aleš Chmelař (1:1).
02:10
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #29 Ondřej Panuška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů TRAPOL Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Petr Špaček, Jiří Miler, Daniel Bruntz, Aleš Chmelař, Patrik Šebek