2:0
2:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:3
4. Vojtěch Gut, 14. Jeroným Škvařil, 25. Mikuláš Weinstein, 28. Patrik Synek, 57. Vojtěch Gut, 60. Mikuláš Weinstein - 12. Jakub Šourek, 54. Jakub Hart, 60. Jakub Hart; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Radim Tomšík 24 - Tomáš Týc 12; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2;
Komentář domácích Bouška Adam (Trenér):
Dnes jsme zahráli přesně to, co jsme potřebovali. V ořezané sestavě jsme poctivě bránily a ačkoliv bych se nezlobil za větší produktivitu, byla dnes slušná. Zvládli jsme klíčové momenty, jako oslabení a hru proti šesti. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes diametrálně odlišný výkon oproti včerejšku. Pád za zadek před play-off, nemůžeme být spokojeni, neprofesionální vstup do zápasu. Od druhé třetiny jsme zvýšili své úsilí, ale díky nulové technické stránce, která měla být dnes naší silnou stránkou soupeř zaslouženě vyhrál. Víme jak vypadají naše výkony na hraně maxima a teď bude naším hlavním úkolem je předvést v play-off. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 2:7
60:00
59:40
Před koncem ještě nějaké hádky okolo buly. Snad to dohrajeme vklidu
59:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein bez asistence (6:3).
59:33
A JE ROZHODNUTO, MIKEŠI POSÍLÁME POZDRAVY! DÍKY KLUCI ZA PARÁDNÍ VÝKON
59:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:3).
59:03
Hra v šesti se Bolce vyrovnala na stav 1:1 na goly. Střela Harta však nádherná...
58:20
Bolka stále v šesti a šance se teď jen hemží. Gulls však ne a ne znovu prázdnou trefiti
56:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #59 Matyáš Polzer (5:2).
56:53
GUTE JE TO GOOD! Dnešním výkonem si jasně vyslouží nejlepšího hráče zápúasu. Z otočky ve vzduchu zvládl přes půlku trefit prostor mezi třemi tyčemi. Florbalová PÁREXCELÁNS
56:00
Toto je opravdové obléhání brněnského obranného pásma. Kdyby tu byli Velbloudi, připomínalo by to druhé obléhání Vídně v minulých stoletích
55:20
Mikeš teď fotbalovým odkopem od brány dále chrání Gulliverské 3 tyče
54:00
Boleslav zas a znovu bez golmana v útočném pásmu. Vyplatí se nebo Gulls definitivně rozhjodnou? Těžko říct, ale já Vám to rád zprostředkuji!
53:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #5 Michal Fišera (4:2).
53:15
Golová situace sice doprovázelo zranění domácího obránce, faul se však nepíská a Bolka dostává možnost ještě zápas zdramatiuzovat
52:50
Valeš dneska ten gol prostě nedá... Kdo jste si na něj vsadily, doporučuji sázku rychle windravnout (pokud to ještě jde)
52:20
Boleslav se teď snaží o snížení. Gullivers zapnuli obranný focus a zatím se jim to daří
51:00
Křiky jako HEEEJ!, CO JSEM UDĚLAL? ROVINU! - se teď ozývají z obou laviček. Zápas bude ještě velmi vypjatý
50:00
Venera je dnes na hřišti opravdu vidět, nízké těžiště, rychlost a klid na míčku. Adept na dnešního hráče zápasu je jasný
49:20
Zicha si půjčuje Mikešovy skills se stahovajdou - stejně jako včera moji kartičku do Starletu
48:00
Jerry ukazuje své jednoznačné kvality. V pár fanoušcích na stadionu se jistě najde finský agent, který ho sleduje!
47:00
Gulls oslabení proti deštníku zvládli na výbornou. Zatím pouze menší přeháňky, ale od Bolky očekáváme v dalších minutách déšť střel a šancí
46:00
Bolka znovu bez brankáře
45:10
Pužman se teď netrefil do prázdné brány. Tuto přesilovku si Bolka tentokrát užívá a vypadá to na velké šance
44:30
Vyloučen hráč #54 Jan Zouhar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
43:50
Boleslav si znopvu zahraje přesilovku. Tohle bylo zbytečné. Nyní má Boleslav znova výhodu
43:00
Kostroun teď v šanci, kterou zahazuje. Bolka však má rozehrávku
42:00
Oba tými v pěti, šance nevyužity, jedeme dál
41:10
Polcíčko teď zastavuje šanci Boleslavi přímo svým tělem! Taková obětavost je neuvěřitelná!
40:10
Buly pro hostí a začínají hned bez brankáře
40:00
40:00
Zachvíli nám začne třetí část, která se začne stylem 4+jeden mušketýr na hřišti. Budou to nervy na obou stranách
40:00
Střely ve 2. části: 6:13
40:00
39:51
Vyloučen hráč #10 Patrik Synek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
39:51
Vyloučen hráč #55 Štěpán Hendrych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
39:51
Šlamastika v rohu byla ukončena vyloučením obou hráčům.
39:00
Zápas je teď poměrně nudný. Boleslav se snaží rozehrávat, ale Gulls jim to úspěšně maří a hra krom některých protiútoků je vpodstatě zamrzlá v obranném pásmu Boleslavi
38:00
Mitáš znovu v úniku, jeho roli centra si očividně velmi užívá.
36:00
Gut v šanci 3 na 1 neproměňuje. Výborný brankář Boleslavy však chytá
34:00
Tomšík však teď musel být na pozoru. Několik střel Bolky však v síti neskončilo
33:00
Zas ta stejná písnička. Bolka ztratila po pár vteřinkách míček a Mitáš v úniku nesplnil golové parametry
32:25
Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky.
32:25
Po pěti vteřinách se znovu setkáváme. Jerry se vrací rychleji jak DarthVader ve StarWars a Bolka má další šanci
31:20
Jerry tenktokrát červenou za brzký start z trestné nedostane a celý tým domácích si může oddechnout
31:00
Ač Bolka vypadala zpočátku spořádaně, Valeš jim zařídil nervy a Mitáš, který dostal křižnici před bránu jen těsně míjí. Stadec doslova tleská!
29:20
Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
29:00
Bolka si zahraje avozovanou přesilovku, nyní si však užívá výhodu
27:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #29 Ondřej Soják (4:1).
27:42
Ač Boleslav začla standartkou v útočném pásmu, lajna brna se až neskonale rychle dostala do protiútoku a kombinaci zakončuje Patrik Synek, kterému Ondra Soják perfektně asistoval a Gulls se dostávají do trháku
26:20
Mitáš teď podstoupil náročný souboj v kterém se nanešel vítěz jak Bolka tak Gulls tak mohli hrát dál a my museli povolat dalšího člověčí sílu na rovnání mantinelů
24:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #14 Adam Drga (3:1).
24:45
Wiki se ve velkém brankovišti s přehledem prosazuje. Jeho asistentem se stal dnes výborbně hrající Adam Drga. Dvojice stále ještě dorostenců si říká o své místo v repre!
23:50
Soják se vydal mezi tři obránce Boleslavi a ani jejich početní převaha neustála jeho kličkovanou show. Střela beckhandem se mu však již nevydařila a brankář Bolky si oddechl
22:40
Tomšík teď vychytalk střelu DOSLOVA DO PRÁZDNÉ. Neuvěřitelnou šanci Boleslav díky gološi Brna nevyužila
22:00
Boleslav teď zavřela brno v jeho vlastním obranném pásmu
21:20
Valeš teď užásným průnikem do tří a následnou přihrávkou do poloodkryté brány vytvořil fajnovou příležitost. Fanta se však neprosazuje a diváci musí zůstat dál sedět
20:40
Tomšík solidním zákrokem ukazuje svojí nadvládu v gulliverské svatyni
20:00
20:00
V rajské hudbě Kabátů se ukončila první třetina, která nám ukázala, že zápas bude opravdu velmi vyrovnaný. Oba tými měly hodně šancí a my se tak můžeme jen těšit, co vše na nás ještě čeká.
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
19:00
Tomšík teď při dobrém úniku Šourka podržel svůj tým!!!
18:30
Gut neuvěřitelnou přihrávkou našel přes osu Jerryho, který svoje golové konto zatím nerozšířil. Takové oči u přihrávek můžeme od stolku jen tiše závidět
16:30
Hra se teď přerývá ze strany na stranu a jak jsem, jakožto slušný analytik poukazoval před začátkem utkání, zápas je velmi vyrovnaný, rychlý, svižný, zábavný
13:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #29 Ondřej Soják (2:1).
13:20
Jerry si teď jedovkou zasloužil ovace fanoušků. Obránce Gulls svojí prudkou střelu nechal golmanovi utéct stejně rychle, jako utíkal Jerryho jmenovec v pohádkách od Disneyho. Nádheru ocenil nejeden fanoušek!
12:30
Jan Venera v nynějším střídáním vybojoval standartku, vystřelil jedovku a ještě k tomu se svojí lajnou předal míček v pásmu
11:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (1:1).
11:16
Velká chyba v rozehrávce Gulls nejdříve nevyužil v úniku Hart. Následnou šanci si však nenechal ujít Šourek
10:30
Valeš se teď spolu se svojí lajnou dostává do šance. Místo golu však raději týmově přenechali míček v útočném pásmu další lajně
10:00
Spolupráce otce a Synka teď opravdu funguje. Synek se dostal za bránu, kde do tutovky nahrál Drgovi. Ten však zatím vedle jak ta jedle
09:10
A konečně to přichází! Osobní souboje dnes jistě nezůstanou jen v první třetině. Weinstein teď do zad soupeře s faulem
08:00
Boleslav znovu uklidňuje hru a začíná od obrany. Dělá však časté chyby a Gulls se dostávají do nebezpečných protiútoků
05:50
Gut teď chytil slinu, a stejně jako Ozzák u piv, ani on nezůstane dnes u jednoho. Jeho střely tu teď létají jako draci v předvánočních pohádkách!
03:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #3 Mikuláš Weinstein (1:0).
03:44
Tak tohle byla lahoda pro oči fajnšmekrů, kterých je tu dnes opravdu hned několik jednotech. Gut si nechal povalit gološe a ve stylu vymíchal snad všechna vajíčka. Lidé už jen koukali na jeho parádní bekhand
03:00
Wiki Můj Kámen sráží protihráče jako by to byla papírová vlaštovka. Tréninky u JC CONDITION se vyplatily!
02:30
Valeš je po včerejších chlapech očividně zvyklí na role obraného křídla. Jeho bekček se nejen vyplatil, ale i oplatil z důvodu protiútoku
01:30
Fanta po včerejších 4 gˇolech má od začátku chuť dostávat se do šancí. Hned poté se znenadání dostavila dalekonosná střela Škvařila, kterou poctivě piluje na střeleckých trénincích.
00:30
Hned od začátku začínáme ve vysokém tempu. Bolka se ujala míčku, vzápětí však Gulliveři výborně zformovali obranu ve stylu velké čínské zdi
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Jakub Šourek, Jakub Hart, Michal Fišera, Filip Bergman
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radim Tomšík; hráči v poli: Jeroným Škvařil, Jan Zouhar, Jakub Drga, Patrik Synek, Ondřej Soják
00:00
Zdravíme z brněnského VUT. Ať už na dnešní online koukáte odkudkoli, věřte, že dnešní zápas bude velmi zajímavý. Pro oba týmy se jedná o poslední ostrou prověrku před play-off. Brněnští Gulls jsou jistě po včerejším večeru v režiji sak, obleků a kravaty plně připraveni na souboj a vydají ze sebe na hřišti všechny zbytky sil. Borci z Boleslavy se v sezoně zatím drží na sedmém místě a úspěšně si počínají v cíli obejití zrádného předkola. Takže připravujte popcorn, tohle bude jízda!
00:00
Přejeme od stolku též krásné narozeniny hlavnímu trenérovi Adamu Bouškovi, kterému se při nástupu rozehrála písnička Happy Birthday! Kluci tak mají dnes o to větší motivaci vyhrát!