3:1
- : -
FD Teplice

FBC FAT PIPE Vipers Most - FD Teplice 6:1
4. Jakub Beneš, 14. Jan Červenka, 19. Michal Varšáni, 35. Vojtěch Vorlíček, 35. Karel Bednář, 39. Ondřej Matura - 45. Ondřej Rejcha; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Adam Semsch 6 - Matyáš Dřevěný 14; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 7:2
45:00
44:16
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Ondřej Rejcha, asistoval #10 Jakub Kudrna (6:1).
42:13
Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vorlíček družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
38:20
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #97 Ondřej Matura, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (6:0).
34:52
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář, asistoval #41 Jan Červenka (5:0).
34:19
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček, asistoval #97 Ondřej Matura (4:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:3
30:00
24:00
Trestné střílení družstva FBC FAT PIPE Vipers Most neproměnil #29 Jan Čech.
23:14
18:18
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #11 Karel Bednář (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:2
15:00
13:29
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #11 Karel Bednář (2:0).
03:29
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #5 Jakub Beneš, asistoval #29 Jan Čech (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC FAT PIPE Vipers Most: brankář: Adam Semsch; hráči v poli: Jakub Beneš, Jan Čech, Tomáš Braum, Vojtěch Vorlíček, Ondřej Matura