2:0
0:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Viking TJ Kobylisy 5:4
1. Jakub Černý, 2. Jan Machačný, 3. Tomáš Miletínský, 17. Tomáš Zahradník, 19. Jakub Černý - 9. Tomáš Zahradník, 33. Oliver Urbánek, 33. Tadeáš Rychetský, 41. Vojtěch Rosen; rozhodčí: Vít Žebra - Štěpán Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Josef Rous ? - Lukáš Bydžovský ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:3;
45:00
Střely ve 3. části: 4:7
45:00
44:50
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Rychetský družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
44:35
Střela Kobylis jen do nohy golmana.
43:40
Obrovská šance Kobylis ale výborný zákrok golmana.
43:32
Timeout Viking TJ Kobylisy
41:50
Tři hráči Kobylis nedokázali zastavit jednoho Plzeňáka a byla z toho velká šance, ovšem střela šla vedle branky.
41:05
Veliký tlak Kobylis vyústil v několik šancí.
40:13
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #28 Vojtěch Rosen bez asistence (5:4).
40:13
Rosen sebral míček Plzeňským u jejich branky a dokázal zmenšit rozdíl na jeden gól.
37:50
Plzenští se dostali náhodně před brankou k míčku ale se střelou Bydžovský neměl problémy.
35:00
Hubička běžel sám na branku, ale Plzenští na poslední chvíli dokázali čistě útočníka zastavit.
33:49
Holas se dobře prosmýknul podél mantinelu, ovšem pak minul branku.
32:53
S dobrou střelou Plzně si Bydžovský dokázal poradit.
32:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #28 Vojtěch Rosen (5:3).
32:31
2 rychlé góly Kobylis jim dávají ještě naději na bodový zisk.
32:02
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #69 Oliver Urbánek, asistoval #44 Šimon Šindelář (5:2).
31:15
Střelu z půlky dokázal golman Plzně vyrazit a Matoušek se k dorážce už nedokázal dostat.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:3
30:00
30:00
Druhá část byla herně relativně vyrovnaná, ale prosadit se dokázali pouze domácí, proto je rozdíl ve skóre už 4 góly.
29:50
Závar před brankou Plzně skončilo pouze odpískáním malého brankoviště.
29:25
Další obrovskou chybu Zahradníka dokázal ale obránce Kobylis napravit.
28:10
Andreatta minul míček jako poslední hráč a byl z toho nepříjemný závar před Kobyliskou kasou.
27:00
Kobylisům se podařilo překonat golmana domácích, branka nebyla ovšem uznána kvůli bránění ve hře.
26:40
Obrovská šance Plzně kvůli chybě hostí uprostřed hřiště. Bydžovský ovšem vytáhl zákrok světové třídy.
24:55
Další špatná rozehrávka Plzně, tentokrát se jim ale situace podařila včas zachránit bez ohrožení golmana.
23:40
Šance Kobylis skončila po dlouhé době střelou na branku, ovšem jen do náruče golmana.
22:29
Špatná rozehrávka domácích pramenila ve velkou šanci Kobylis, která ovšem byla vyřešena pouze střelou nad zařízení.
20:30
Ze souboje v rohu odešel Plzeňský útočníik s krvavým zraněním v nose.
20:28
Protiútok Kobylis 3 na jednoho byl vyřešen velmi špatně a golman nemusel zasahovat.
18:50
Znovu byl útočník Plzeňských sám před brankou ale nepochopitelně jí ani netrefil.
18:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #64 Ondřej Balý (5:1).
18:25
Ťukec domácích skončil střelou do prázdné branky.
17:50
Další šance Slavie skončila jen zblokovanou střelou.
16:54
Vlastní branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #5 Tomáš Zahradník (4:1).
16:54
Přihrávku zpoza branky si do vlastní srazil Zahradník.
16:10
Rosenova přihrávka na volného Hubičku před brankou neprošla.
15:05
Hned po buly zahrozili hosté, Rosen ovšem v kritickém momentě netrefil míček.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:3
15:00
15:00
Totálně prospaný začátek Kobylis a využitá přesilovka určuje výsledek první třetiny.
13:50
Protiútok Kobylis skončil jen pomalou střelou vedle kasy.
12:10
Plzeňský útočník minul míček metr před brankou a skóre se tak nemění.
11:31
Podobná šance jako při třetím gólu, tentokrát však střela skončila vedle branky Bydžovského.
10:35
Kličky Plzeňského forwarda skončily jen střelou nad branku
09:30
Se střelou z půlky neměl golman Plzně problémy a s následným závarem si domácí obrana poradila.
08:13
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #5 Tomáš Zahradník, asistoval #16 Mark McIntosh (3:1).
08:13
A Kobylisy využívají přesilovku. Nahozenou střelu Mcintoshe dorazil do brány Tomáš Zahradník.
06:56
Vyloučen hráč #96 Ondřej Wopršalek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
06:56
V rohu hřiště zbytečný faul Plzeňského hráče a Kobylisy mají první přesilovku v zápase.
05:46
Standartka kobylis na hraně brankoviště skončila jen zblokovanou střelou.
02:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #53 Tomáš Miletínský, asistoval #21 James Cirelli (3:0).
02:38
Třetí střela, třetí gól, ze strany zaplul míček přesně do horního rohu Bydžovského branky.
01:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Jan Machačný, asistoval #6 Filip Huml (2:0).
01:47
Protiútok Plzně 2 na nikoho vyřešili Slávisté bezchybně: 2:0
00:34
00:34
Hned první střela končí v kobyliské síti. S pomocí teči obránce skončil míček na přední tyči.