3:1
1:2
0:1

PASKOV SAURIANS - FBC ORCA KRNOV 5:6p
14. Petr Šomodi, 21. Martin Michna, 35. Petr Šomodi, 39. Jakub Mechel, 55. Martin Ulman - 14. Jaromír Filip, 17. Jaromír Filip, 39. František Šuly, 45. Jaromír Filip, 59. Filip Fňukal, 64. Dominik Menzel; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 23 - Tadeáš Beil 27; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:2, 0:1;
Komentář domácích Hrček Libor (Trenér):
Měli jsme dostatek vyložených příležitostí minimálně tak na 3 utkání, ale nehraje se na šance, ale na góly. Soupeř hrál jednoduše, účelně, trestal naše chyby a ukázal nám, jak se má hrát v početní výhodě, díky které dostal utkání do prodloužení. Děkuji divákům, rozhodčím i soupeři.
Komentář hostů Filip Jaromír (Vedoucí):
Dnes už v podstatě o nic nešlo, chtěli jsme hlavně odehrát dobrý zápas, ať se nemusíme za nic stydět, jelikož včera nás bylo ještě 8 do pole.
Děkuji klukům za nasazení, soupeřům za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 3:1
63:17
63:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #26 Patrik Baránek (5:6).
58:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #81 Dominik Menzel (5:5).
56:56
Vyloučen hráč #73 Petr Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
54:13
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman bez asistence (5:4).
50:58
Krnov v přesilové hře dosud bez střely
49:27
Vyloučen hráč #43 Jakub Mechel družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hra rukou.
47:42
Není rána, není brána no
44:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #88 Tadeáš Beil (4:4).
42:54
Vyloučen hráč #43 Jakub Mechel družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:10
40:00
38:59
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #43 Jakub Mechel, asistoval #87 Martin Michna (4:3).
38:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #52 František Šuly, asistoval #91 Jaromír Filip (3:3).
34:27
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (3:2).
32:35
Vyloučen hráč #88 Lukáš Kurečka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:35
Krnov úspěšně ubránil přesilovou hru
31:16
Paskov zatím na míčku, ale bez střely
30:10
Vyloučen hráč #10 Dalimil Chylík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
26:29
Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za opakované přestupky.
22:39
Krnov zkusil překvapit střelou z půlky
20:06
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #19 Martin Ulman (2:2).
16:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #52 František Šuly (1:2).
13:44
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #10 Dalimil Chylík (1:1).
13:29
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #71 Ladislav Zdržava (1:0).
09:25
Špatnou rozehrávku krnova Kožušník střelou z první netrestá
07:39
Ani na tomto domácím utkání nechybí bubenické trio paskovského kotle, děkujeme za skvělou atmosféru.
04:20
Paskov v přesilové hře zatím nevystřelil...zato Krnov ano.
02:40
Vyloučen hráč #26 Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
01:50
Paskov se zatím drží v útočném pásmu a prověřuje hostujícího golmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Daniel a Matěj Veverka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Tadeáš Beil; hráči v poli: Adam Hlušíček, Dalimil Chylík, Jaromír Filip, František Šuly, Dominik Fňukal
00:00
Line-up domácích PASKOV SAURIANS: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Jakub Mechel, Ladislav Zdržava, Petr Šomodi, Martin Michna, Martin Ulman