1:1
0:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC FAT PIPE Vipers Most 5:3
2. Aleš Pleskač, 4. Adam Šole, 8. Adam Zázvorka, 10. Dominik Kožnar, 18. Martin Koukl - 19. Vojtěch Vorlíček, 38. Ondřej Valnoha, 39. Michal Varšáni; rozhodčí: Martin Klán - Šimon Dubský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Šimko 24 - Adam Semsch 17; po třetinách: 4:0, 1:1, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 3:9
45:00
42:09
Timeout FBC FAT PIPE Vipers Most
38:15
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #86 Jiří Horák (5:3).
37:20
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #71 Ondřej Valnoha, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (5:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:8
30:00
18:45
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček bez asistence (5:1).
17:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #76 Martin Koukl, asistoval #71 Adam Zázvorka (5:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:10
15:00
10:26
Vyloučen hráč #32 Michal Varšáni družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za zvedání florbalky.
09:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar bez asistence (4:0).
07:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Adam Zázvorka, asistoval #7 Alexandr Pech (3:0).
05:54
Vyloučen hráč #41 Jan Červenka družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
03:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #62 Adam Šole, asistoval #44 Vilém Chaloupka (2:0).
01:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #99 Aleš Pleskač, asistoval #7 Alexandr Pech (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC FAT PIPE Vipers Most: brankář: Adam Semsch; hráči v poli: Jan Čech, Jakub Beneš, Tomáš Braum, Vojtěch Vorlíček, Ondřej Matura
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Šimko; hráči v poli: Vít Jerie, Vilém Chaloupka, Stanislav Sirový, Štěpán Rapek, Adam Šole