0:6
1:3
- : -

SOKOLI Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:14
16. Milan Bína, 19. Martin Zozulák, 41. Martin Zozulák - 3. Jan Zoufalý, 11. Milan Tomašík, 14. Jan Natov, 19. Milan Tomašík, 20. Matěj Pěnička, 24. Dominik Beneš, 29. Milan Tomašík, 31. Matěj Pěnička, 32. Daniel Šebek, 33. Adam Hemerka, 39. Patrik Suchánek, 46. Milan Tomašík, 50. Matěj Pěnička, 59. Ronald Gašparík; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 325; zásahy brankářů: Martin Haleš 12, Matěj Denemark 6 - Lukáš Bauer 6; po třetinách: 2:5, 0:6, 1:3;
58:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #58 Filip Zakonov (3:14).
58:38
Žáčkovi se povedlo překonat Bauera, ale Zoufalý ho zaskočil a míček odvezd do bezpečí
52:56
Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za opakované přestupky.
52:01
Boleslav opět drží míček a vytváří si nebezpečné situace
49:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička bez asistence (3:13).
45:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #58 Filip Zakonov (3:12).
40:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #48 Lukáš Prix (3:11).
38:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #43 Michal Sládek (2:11).
38:30
Další využitá přesilovka hostů
38:07
Vyloučen hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:20
Domácí získali míček zpět, ale pouze na chvíli.
34:02
Hosté drží míček
33:47
Vyloučen hráč #25 Jakub Gruber družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
33:47
Domácí čeká druhá přesilovka
32:44
Timeout SOKOLI Pardubice
32:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #88 Jan Natov (2:10).
32:44
Hemerka backhandem uklidil milimetrově míček za Halešova záda
32:21
Prix po střele z první netrefuje Bauerovu bránu
31:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #58 Filip Zakonov (2:9).
31:32
Další kombinace hostů končí za Halešovými zády
30:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:8).
30:50
Pěnička neskutečnou bombou vymetá Halešovu pravou šibenici
29:35
Domácí ustáli zbytek oslabení a hrají v plném počtu
28:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #43 Michal Sládek (2:7).
28:35
Tomašík využil dvojité přesilovky a hosté mají ještě šanci vstřelit další gól
27:32
Vyloučen hráč #15 Martin Zozulák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky.
27:32
Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
27:32
Zozulák blokoval hokejku hostujícího útočníka při zakončení a Burian při následné výhodě sekl soupeře
24:34
Rozhodčí se při couvání bouch do hlavy o zem. Vypadá, že je v pořádku
23:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #7 Milan Tomašík (2:6).
23:56
Beneš ze střelu prostřelil Haleše a promněnil přesilovou hru v další gól
23:10
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
23:10
Kaluža po postrkávání před Halešovou bránou si šel sednout na trestnou lavici
22:14
Rozhodčí prozkoumal na videu únik Šmída a přisoudil domácím trestné střílení. Zozulák ho napromněnil a vrací se čas na 0:47.
20:48
Střela do tyčky hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice .
20:47
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #15 Martin Zozulák.
19:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #24 Marek Korych (2:5).
19:07
Boleslav rychle odpovídá a dál drží třígólový náskok
18:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #47 Adam Šmíd (2:4).
18:58
Haleš ustál 3 na 2 a výhozem našel Zozuláka, který neměl problém zakončit
18:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík z trestného střílení (1:4).
15:55
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #32 Milan Bína, asistoval #23 David Žáček (1:3).
13:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (0:3).
13:45
Natov z první zavěsil pod horní tyčku Halešovy brány
12:50
Seibert míjí Halešovu bránu
10:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:2).
10:55
Tomašík střelou z výběhu využívá přesilovku
09:07
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
09:07
Klein zastavil u mantinelu Seiberta nedovoleně a odpočine si na trestné lavici. Domácí doufají, že celé 2 minuty