2:3
- : -
TROOPERS B

TROOPERS B - FBC Sokol Ivanovice na Hané 8:10
8. Martin Plaček, 15. Radek Felkl, 20. Petr Kubala, 24. Radek Felkl, 27. Vojtěch Dolíhal, 28. Ondřej Pavlík, 35. Martin Plaček, 43. Lukáš Macálka - 5. Vojtěch Kudlička, 9. Dominik Papp, 10. Vojtěch Kudlička, 16. Vojtěch Bartošek, 21. Pavel Sysel, 22. Jakub Ondrák, 27. Dominik Papp, 32. Vojtěch Kudlička, 40. Miroslav Cvek, 41. Vojtěch Bartošek; rozhodčí: Jakub Cigl - Marek Loskot; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Hošek ? - Aleš Tvrdý -8; po třetinách: 2:3, 4:4, 2:3;
45:00
44:51
Timeout TROOPERS B
42:12
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #13 Lukáš Macálka, asistoval #11 Matěj Krvač (8:10).
40:55
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #69 Lukáš Skácel (7:10).
39:42
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #9 Miroslav Cvek, asistoval #32 Vojtěch Kudlička (7:9).
34:47
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #52 Martin Plaček, asistoval #25 Radek Felkl (7:8).
33:57
Vyloučen hráč #9 Miroslav Cvek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost.
31:14
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička bez asistence (6:8).
30:00
30:00
28:45
Vyloučen hráč #32 Jakub Andrle družstva TROOPERS B na 2 minuty za sekání.
27:13
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #9 Ondřej Pavlík, asistoval #34 Jakub Gregor (6:7).
26:54
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #26 Vojtěch Dolíhal, asistoval #6 Jan Duda (5:7).
26:11
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #25 Radim Baláž (4:7).
23:30
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #25 Radek Felkl, asistoval #30 Martin Zvěřina (4:6).
21:13
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák bez asistence (3:6).
20:36
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #16 Pavel Sysel, asistoval #32 Vojtěch Kudlička (3:5).
19:01
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #14 Petr Kubala, asistoval #25 Radek Felkl (3:4).
15:42
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #25 Radim Baláž (2:4).
15:00
15:00
14:49
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #25 Radek Felkl, asistoval #52 Martin Plaček (2:3).
13:34
Vyloučen hráč #25 Radim Baláž družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře.
09:49
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #16 Pavel Sysel (1:3).
08:19
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #68 David Kramoliš (1:2).
07:06
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #52 Martin Plaček, asistoval #31 Tomáš Suchomel (1:1).
04:19
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #69 Lukáš Skácel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Jakub Ondrák, Radim Baláž, Dominik Papp, David Kramoliš