0:6
- : -
FBS Olomouc

Panthers Praha - FBS Olomouc 0:16
7. Gabriela Vaculová, 8. Tereza Hlaviznová, 9. Gabriela Vaculová, 16. Gabriela Vaculová, 16. Tereza Hlaviznová, 18. Lucie Cholinská, 21. Gabriela Vaculová, 21. Vlaďka Maděrová, 23. Eva Řeháková, 23. Tereza Brančíková, 45. Vlaďka Maděrová, 49. Nelly Baumgartner, 52. Michaela Zmrzlá, 56. Vlaďka Maděrová, 56. Eva Řeháková, 58. Eliška Pešavová; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 18, Kateřina Macounová 16 - Nikola Dlouhá 11, Klára Hodulíková 2; po třetinách: 0:6, 0:4, 0:6;
57:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (0:16).
57:45
Akce do prázdné branky. Macounová bez šance.
56:27
Olomouc má možnost rozehrávky přímo před brankou. Obrana Panthers situace zvládnula.
55:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #33 Eliška Pešavová (0:15).
55:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #50 Lucie Cholinská (0:14).
54:24
Střela Hlaviznové vysoko nad.
51:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Michaela Zmrzlá, asistoval #55 Barbora Suchánková (0:13).
51:39
Dobře rozehraný volný úder a dalsí navýšení skóre.
49:27
Saffertová před brankou nedokázala zakončit.
48:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Nelly Baumgartner, asistoval #50 Lucie Cholinská (0:12).
48:03
Macounová se blýskla fantastickým zákrokem.
47:12
Vlčková prověřila pozornost gólmanky Olomouce.
46:25
Překvapivá střela Rakové končí mimo.
44:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #16 Nelly Baumgartner (0:11).
44:22
Máme tady první využitou přesilovou hru. Krásná střela ze středu hřiště.
43:42
Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:10
Se závarem před brankou Panthers si Macounová poradila.
41:00
Rozehrávka Panthers je teď velmi nepřesná.
38:13
Vyloučen hráč #2 Tereza Hlaviznová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
34:55
Macounouvá předvádí sérii dobrých zákroků.
33:05
Ani hráčky Olomouce svojí přesilovou hru nevyužívají.
31:04
Vyloučen hráč #25 Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:38
Timeout Panthers Praha
30:38
Střídání brankáře. Nový brankář #74 Kateřina Macounová družstva Panthers Praha
30:00
Přesilovku se panterkám zužitkovat nepodařilo.
27:57
Vyloučen hráč #12 Barbora Soušková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:57
Velmi ostrý zákrok Souškové.
27:32
Neumannová předvádí pohodový zákrok.
24:24
Střelu Zubové z protiútoku bez problémů chytá Dlouhá.
22:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Tereza Brančíková bez asistence (0:10).
22:45
Brančíková doklepává odražený míček za záda Neumannové.
22:25
22:04
Povedená kombinace Olomouce končí střelou mimo
21:12
Krásná střela Staňkové byla bohužel zblokována.
20:26
20:26
Olomouc předvádí výborný vstup do třetiny.
20:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #71 Klára Horčičková (0:7).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:22
20:00
18:23
Dobrý zákrok Neumannové proti střele Olomouce.
17:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (0:6).
17:34
Cholinská se uvolnila na střed hřiště a překonává Neumannovou.
16:56
Domácí po delší době drží balónek.
15:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #80 Vlaďka Maděrová (0:5).
15:39
Krásná akce Olomouce končí dalším gólem.
15:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #19 Tereza Brančíková (0:4).
15:06
Vaculová vymetla pavučiny v levém horním rohu branky.
13:23
Staňková skvěle našla Pavlicovou, která sama před brankou trefuje gólmanku.
12:29
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #53 Agáta Saffertová.
12:29
Saffertová z nájezdu netrefuje bránu.
10:09
Střela Hromkové pouze do boční síťky.
08:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (0:3).
08:50
Chyba v rozehrávce Panthers znamená navýšení náskoku Olomouce.
07:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #50 Lucie Cholinská (0:2).
07:24
Hlaviznová střelou těsně za polovinou hřiště překonává Neumannovou.
06:32
04:38
Horčičková sama před brankou netrefuje míček.
02:30
Vlčková se dokázala uvolnit na levém manitinelu a ještě hledala lépe postavenou spoluhráčku. Nahrávka ovšem nebyla úspěšná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Tereza Brančíková, Michaela Zmrzlá, Klára Horčičková, Alexandra Hegingerová, Gabriela Vaculová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Julie Faťunová, Adéla Vlčková, Eliška Zubová, Veronika Raková