6:1
6:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy - SK BIVOJ LITVÍNOV 17:6
1. Vít Komorný, 3. Ondřej Kočí, 9. Vojtěch Semerád, 12. Filip Janeba, 20. Daniel Havlíček, 23. Jakub Zíka, 28. Tomáš Klouda, 28. Matěj Víšek, 31. Ondřej Krejčí, 35. Antonín Semerád, 40. Antonín Semerád, 42. Tomáš Klouda, 48. Tomáš Klouda, 53. Vít Komorný, 55. Vít Komorný, 57. Jakub Zíka, 60. Ondřej Filip - 17. Ondřej Kopta, 19. Zdeněk Fanta, 19. Ondřej Kopta, 34. Ondřej Kopta, 41. Ondřej Kopta, 50. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Martin Preclík - David Kozlík; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Marek Paleček 19 - Jiří Vybíral 27; po třetinách: 5:3, 6:1, 6:2;
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
Důležité vítězství proti oslabenému soupeři, děkuji všem!
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes jsme to nějak přetrpěli, doufám, že si chuť spravíme příští víkend a sezonu zakončíme vítězně.Díky všem našim hráčům a hráčkám, kteří dnes dorazili na utkání. Soupeři přejeme šťastnou cestu do play off.
60:00
Střely ve 3. části: 18:9
60:00
59:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #83 Ondřej Filip, asistoval #3 Ondřej Kočí (17:6).
59:23
Tak ještě jeden
56:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #68 Tomáš Klouda (16:6).
54:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #73 Antonín Semerád (15:6).
54:13
Patnáct
52:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (14:6).
52:24
Hezká akce domácích končí čtrnáctým gólem
49:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #72 Ondřej Kopta (13:6).
49:21
Laciná trefa za Palečkovými zády
47:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #29 Jakub Zíka (13:5).
47:23
Po delší době opět trefa domácích
41:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #43 Vojtěch Semerád (12:5).
40:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (11:5).
39:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #73 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (11:4).
39:04
Jeden z obránců soupeře tak dlouho váhal s rozehrávkou za vlastní brankou, až o míček přišel a domácí skórují
37:53
Domácí se ubránili
35:53
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
34:09
34:09
A je tam desátej
33:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (9:4).
33:14
Hosté po delší době snižují
30:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #46 Ondřej Krejčí, asistoval #11 Matěj Víšek (9:3).
30:52
A je tam devátej
27:41
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #91 Adam Kropík (8:3).
27:41
Ta neproměněná penalta Bohemky mě tak rozněžnila, že jsem nestíhal zapisovat :-)
27:24
25:59
Dáňa netrefuje prázdnou branku...
22:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:3).
22:26
Domácím se povedlo početní výhodu využít
22:00
Vyloučen hráč #16 Martin Strejček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:8
20:00
19:49
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #33 Jindřich Smoček (5:3).
19:49
Dáňa domácí trochu uklidňuje
18:58
18:58
V závěru první třetiny se nám zápas zbytečně dramatizuje
18:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #13 Nicole Kebrdle (4:2).