0:0
- : -
FBC Dragons

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Dragons 13:2
1. Aleš Jakůbek, 3. Aleš Jakůbek, 4. Petr Hermany, 5. Pavel Blažejovský, 6. Jan Saňka, 8. Petr Hermany, 9. Libor Schneider, 10. Libor Šťasta, 13. Libor Schneider, 14. Pavel Koblasa, 15. Josef Prudil, 20. Jan Saňka, 22. Petr Hermany - 14. Stanislav Kosek, 19. Martin Kaška; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Skácelík ? - Martin Uličník ?; po třetinách: 8:0, 5:2, 0:0;
36:00
33:02
Vyloučen hráč #49 Martin Kaška družstva FBC Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
21:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Petr Hermany, asistoval #41 Pavel Blažejovský (13:2).
19:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Jan Saňka, asistoval #41 Pavel Blažejovský (12:2).
18:21
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #49 Martin Kaška, asistoval #12 Boris Pantělejev (11:2).
18:02
Vyloučen hráč #10 Veronika Rozenbergová družstva FBC Dragons na 2 minuty za hra rukou.
14:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #96 Libor Šťasta (11:1).
13:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Pavel Koblasa, asistoval #16 Petr Hermany (10:1).
13:22
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #7 Stanislav Kosek, asistoval #12 Boris Pantělejev (9:1).
12:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #9 Libor Schneider, asistoval #97 Aleš Jakůbek (9:0).
12:00
12:00
09:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 Libor Šťasta, asistoval #97 Aleš Jakůbek (8:0).
08:33
07:17
05:22
04:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Pavel Blažejovský bez asistence (4:0).
03:13
02:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Aleš Jakůbek, asistoval #9 Libor Schneider (2:0).
00:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Aleš Jakůbek, asistoval #11 Josef Prudil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Jílek a Tomáš Olbert.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dragons: brankář: Martin Uličník; hráči v poli: Veronika Rozenbergová, Zdeněk Dohnal, Martin Lebduška, Alice Pavlíková, Stanislav Kosek