2:4
3:3
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBK Spartak Hluk 10:8
2. Dominik Novák, 3. Jaromír Filip, 6. Dominik Novák, 6. František Šuly, 13. František Šuly, 29. Štěpán Čevela, 37. Jaromír Filip, 48. Adam Hlušíček, 53. Dalimil Chylík, 56. Dalimil Chylík - 5. Jakub Juračka, 21. Ondřej Bartoš, 22. Jakub Juračka, 23. Martin Tuhý, 26. Radim Zálešák, 50. Michal Kundrata, 59. Michal Kundrata, 60. Jakub Juračka; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:3 + Pavel Rochovanský 4 + TDKU; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Václav Hradil 31 - Aleš Padalík 36; po třetinách: 5:1, 2:4, 3:3;
Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí):
Dnes to moc s divizi nemelo spolecneho. Prvni goly a vedeni na 5:1 strasne jednoduche, pak jsem se nechali unest a zacatek druhe tretiny klasicky vybuch. Nastesti aspon to skoncilo viteznym koncem.
Diky tem co za nas letos hrali, co se vratili a tymu pomohli.
Diky tem co uz za nas hrat nebudou.
Diky soupeři, přeji stastnou cestu domu.
Diky divákům, zkusíme se do divize vrátit...

Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér):
Ohraná písnička, partička na výletě se vším všudy. Utkání na úrovní přeboru. Opět jsme dodrželi tradici a udělali radost domácím příznivcům - všude jsme přenechali všechny body a jedeme domů. Co mě mrzí, tak je stav florbalu v Krnově, protože si myslím, že florbal dělají dobře, ale nerozumím, že se jim muži takhle rozložili. Bohužel asi berou koho potkají na ulici a stavají se z nich klasičtí řezníci ze severu. Jarda s Filipem to sami neuhrají. Doufejme, že Třinec postoupí, Šternberk s Krnovem padají a už zbyde jen Orlová. Nemyslím si, že je to vyloženě o těch týmech, ale chyba v systému. Suchá přišla z vyšší soutěže a hraje florbal, týmy co nezkusili florbal, tak bohužel florbal nehrají, protože je k němu nikdo nenavede. Výjezdy na sever jsou většinou bojem proti sedmi řezníkům a to je špatně. My jsme bohužel horké hlavy a nedokážeme to ustát. Krnovu věřím, že se brzy vrátí, ve Šternberku mají spoustu šikovných mladých kluků, ale chce to trochu florbalovosti na místo bojovnosti. My si musíme odpočinou a zkusit se připravit na další sezónu, poslední dva zápasy 3 zranění kolene.
60:00
Střely ve 3. části: 15:16
60:00
59:33
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Juračka, asistoval #50 Aleš Padalík (10:8).
59:33
Juračka se snaží dnešní utkání ještě zdramatizovat osmým gólem hostů.
58:15
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #98 Martin Tuhý (10:7).
58:15
Kundrata backhandem snižuje na 10:7.
57:40
Bartoš po pohledné kombinaci netrefuje zcela prázdnou bránu
56:37
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2+2 minuty za hrubost.
56:37
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk do konce utkání.
56:37
Rozhodčí nekompromisně vytasil červenou kartu na Rochovanského po jeho zákroku na Baránka.
56:13
Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
55:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #10 Dalimil Chylík, asistoval #91 Jaromír Filip (10:6).
55:24
Chylík si vyjel přes půlku hřiště a přidává krásnou desátou branku.
54:34
Hlušíček našel pěkně Nováka, ale te mířil nad.
52:41
52:41
Chylík napodruhé již zcela regulérně krásně trefenou volejí přidává devátý gól domácích.
52:20
Chylík dostal míček do sítě ale stál v brankovišti takže branka neuznána.
51:20
Kundrata si pohledně obešel Šulyho, ale ten se do souboje vrátil a míček vybojoval, ale s faulem.
49:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata bez asistence (8:6).
49:36
Kundrata snižuje na 6:8 z pohledu hostů.
49:14
Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
49:14
Přesilovka Krnova netrvala dlouho, kvůli sekání Fňukala se bude hrát 4 na 4.
48:35
Vyloučen hráč #81 Radim Zálešák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
48:35
Zálešák zastavil Čevelu, ale nedovoleně a jde si k nám posedět.
48:08
Timeout FBK Spartak Hluk
48:08
Hosté si chtějí odpočinout a poradit se před jejich závěrečným tlakem.
47:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #78 Dominik Novák (8:5).
47:32
Po nepřehledné situaci před brankou hostů končí míček v síti.
46:16
Rochovanský se teď hlasitě ozýval po faulu Chylíka na hranici brankoviště.
45:10
Šuly v úniku 1 na 1 ale neprošel.
44:02
Po chybě v rozehrávce Krnova se dostal ke střele Kundrata, ale mimo.
43:11
Hosté se ubránili a jsou opět v pěti.
42:19
Timeout FBC ORCA KRNOV
42:19
Nečekaný timeout domácích, vypadá to na poradu ohledně přesilovky.
41:11
Vyloučen hráč #51 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny opět pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:14
40:00
39:57
Poslední Krnovská akce druhé třetiny skončila těsně mimo.
38:50
Hlušíček prošel přes dva hráče Hluku, ale jeho střela neprošla.
38:02
Hájek šel sám na Hradila ale netrefuje zařízení.

36:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #77 František Šuly (7:5).
36:33
Filip lehkou tečí před bránou přidává sedmý gól domácích.
35:30
Hradil teď drží svůj tým při tlaku hostů.
34:27
Kundrata neuspěl střelou z otočky.
33:32
Střela Juračky do bloku Fňukala F.
32:42
Juračka obrán o míček a následný brejk Orcy.
32:09
Krásná kombinace Hlušíčka, Šulyho a Filipa gólem neskončila.
30:46
Tomáš Tuhý se teď hodně pomalu zvedal po souboji v rohu, ale vypadá že bude v pořádku.
29:45
Krnov se po nepovedeném začátku druhé třetiny probral a hra je opět vyrovnaná.
28:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #14 Filip Fňukal (6:5).
28:06
Čevela po pohledné kombinaci uklízí do prázdné brány a překlápí skóre opět na stranu Krnova.
26:10
Vyloučen hráč #77 David Nosek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:10
První přesilovku si vyzkouší i domácí.
25:43
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #44 Pavel Rochovanský (5:5).
25:43
Zálešák krásnou střelou z protiútoku vyrovnává skóre dnešního zápasu.
24:40
Hluk oproti první třetině výrazně zvýšil tempo, což dělá Krnovu velké problémy.
22:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #99 Ondřej Bartoš (5:4).
22:22
Tuhý se prosazuje díky důrazu před brankou.
22:02
Vyloučen hráč #78 Dominik Novák družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
22:02
První přesilovka dnešního zápasu pro hosty.
21:34
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Juračka, asistoval #77 David Nosek (5:3).
21:08
Chylík po rozehrávce z rohu palí těsně mimo.
20:07
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #99 Ondřej Bartoš, asistoval #95 Michal Kundrata (5:2).
20:07
Po nedůraznosti před domácí brankou přišlo rychlé snížení hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:9
20:00
19:07
Tempo domácích ke konci třetiny opadlo a Hluk se tak dostal do řady protiútoků.
18:14
Hradil si došel pro nepřesnou střelu hostů až za vlastí branku.
16:30
Zálešák opět v akci, tentokrát v protiůtoku, ale podruhé vedle.
14:50
Zálešák zvládl těžkou přihrávku od Tomáše Tuhého ale těsně míjí.
12:08
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #91 Jaromír Filip (5:1).
12:08
Šuly sám proti Padalíkovi navyšuje Krnovské vedení.
08:20
Čevela a Filip Fňukal měli rozehrávku z dobré pozice, ale druhý jmenovaný pouze do blocku.
05:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #10 Dalimil Chylík (4:1).
05:36
Druhá branka domácích v rychlem shledu přišla z hole Šulyho.
05:23
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #78 Dominik Novák, asistoval #96 Štěpán Čevela (3:1).
05:23
Čevela našel zpoza branky Nováka a ten se nemýlil střelou do rohu branky.
04:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Juračka, asistoval #44 Pavel Rochovanský (2:1).
04:19
Juračka nikým nehlídaný snižuje na 1:2.
03:32
Filip rychlou střelou z dobré pozice jen těsně míjí hostující branku.
02:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (2:0).
02:06
Filip střelou z půlky zvyšuje skóre dnešního zápasu.
01:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #78 Dominik Novák, asistoval #26 Patrik Baránek (1:0).
01:25
Baránek našel z rohu úplně osamoceného Nováka.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu pro hosty.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Michal Kundrata, Tomáš Tuhý, Martin Tuhý, Radim Zálešák
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Adam Hlušíček, Jaromír Filip, František Šuly, Dominik Fňukal, Dalimil Chylík
00:00
Dobrý podvečer z haly na Janáčkově námněstí. Dnes proti sobě nastoupí domácí Orca Krnov a hostující Spartak Hluk. Oba týmy už se pomalu rozcvičují, protože za chvíli začínáme. Přeji příjemnou zábavu.