0:5
1:6
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBK Atlas Blansko 3:14
11. Lukáš Večeře, 15. Vojtěch Novák, 53. Zdeněk Kyndl - 10. Lukáš Kučera, 18. Vojtěch Fedra, 20. Vojtěch Polách, 21. Lukáš Kučera, 24. Lukáš Kučera, 32. Lukáš Kučera, 37. Lukáš Kučera, 37. Lukáš Svoboda, 41. Vojtěch Fedra, 43. Vojtěch Polách, 52. Vojtěch Fedra, 52. Marek Hrazdíra, 58. Lukáš Kučera, 60. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Filip Ryant - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:1 + Daniel Žilka 4; využití: 0:0; diváků: 129; zásahy brankářů: Václav Musel 22 - David Tenora 31; po třetinách: 2:3, 0:5, 1:6;
Komentář domácích Vaňásek David (Trenér):
Dnes v 1.třetině jsme viděli vyrovnaný zápas. Bohužel od 2.třetiny už bychom netrefili ani vrata od stodoly. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v play-up. Velká pochvala a poděkování patří naším fanouškům. Díky !!! FTC MEJTO!!!

Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Poslední utkání základní části se odehrálo v dobrém tempu. Výborně jsme dnes odehráli hru v oslabení a podržel nás golman, který kasu zavřel. Produktivita byla dnes na naší straně a dobře jsme hráli i dozadu. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům za dnešní zápas. Celému našemu týmu chci poděkovat za to, jakým způsobem jsme se prezentovali celou základní skupinu. Děkuji! Těšíme se na playup a na souboje s Olomoucí. #atlas.ultras #Free.Ferko
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (3:14).
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
59:00
Začíná nám poslední minuta zápasu, zdá se, že je výsledek jasný.
57:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:13).
55:26
Golman hostí má dnes výborné zákroky.
52:23
Blansko chybuje a končí to gólem domácích.
52:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #23 Radim Filip (3:12).
51:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #26 Marek Hrazdíra, asistoval #8 Radek Kunstmüller (2:12).
51:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (2:11).
49:13
Musel opět výborný zákrok.
48:20
Blansko nevyužívá svojí první přesilovou hru.
46:20
Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
44:24
Mýto často chybuje a Blansko toho využívá.
42:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #61 Denis Müller (2:10).
41:40
Mýto se snaží skóre snížit, ale golman hostí nic nepustí.
40:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (2:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:16
40:00
36:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda bez asistence (2:8).
36:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (2:7).
36:07
Mýto nevyučilo přesilovku.
32:40
Blansko se dostalo do breaku, ale jejich střela končí na hrudi domácího golmana.
32:07
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2+2 minuty za hrubost.