5:4
0:1
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa C - SC Podještědí Český Dub 7:10
11. Petr Vondráček, 12. Petr Vondráček, 19. Jan Štefáček, 20. Petr Smola, 21. Jiří Baborák, 27. Jan Štefáček, 27. Petr Vondráček - 1. Petr Smrkovský, 3. Jakub Švarc, 5. Jakub Švarc, 9. Jakub Švarc, 12. Štěpán Rychtera, 17. Filip Iker, 22. Stanislav Pokorný, 22. Stanislav Pokorný, 29. Jakub Švarc, 45. Jakub Švarc; rozhodčí: Vladimír Lešák - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Draský 24 - Lukáš Němeček 18; po třetinách: 2:5, 5:4, 0:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:7
45:00
44:58
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc, asistoval #99 Stanislav Pokorný (7:10).
43:29
Timeout SC Podještědí Český Dub
40:57
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa C
34:42
Vyloučen hráč #15 Štěpán Rychtera družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:14
30:00
28:28
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc bez asistence (7:9).
26:44
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #21 Tomáš Rýsler (7:8).
26:26
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #11 Jan Štefáček, asistoval #22 Petr Vondráček (6:8).
21:58
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #15 Štěpán Rychtera (5:8).
21:44
Vyloučen hráč #21 Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za hrubost.
21:44
Vyloučen hráč #14 Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za držení.
21:08
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Pavel Mužák (5:7).
20:26
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #71 Jiří Baborák, asistoval #22 Petr Vondráček (5:6).
19:59
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #93 Petr Smola, asistoval #21 Tomáš Rýsler (4:6).
18:48
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #11 Jan Štefáček, asistoval #12 Jiří Otáhal (3:6).
16:46
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #14 Filip Iker, asistoval #15 Štěpán Rychtera (2:6).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:13
15:00
11:40
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #15 Štěpán Rychtera, asistoval #92 David Rechcígl (2:5).
11:34
10:34
08:44
04:20
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc, asistoval #15 Štěpán Rychtera (0:3).
02:17
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc, asistoval #58 Petr Smrkovský (0:2).
00:55
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #58 Petr Smrkovský, asistoval #99 Stanislav Pokorný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Pavel Mužák, Jakub Švarc, Tomáš Eichler, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský