3:2
0:0
FBC Liberec

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:7pn
15. Jakub Mádlo, 24. Filip Smutný, 36. Jan Šoltys, 38. Vojtěch Wiener, 42. Vojtěch Wiener, 53. Šimon Stránský, 59. Vojtěch Wiener, N Prokop Ferdan - 6. Matěj Netrefa, 26. Radim Slunečko, 29. Marek Matoušek, 34. Antonín Votava, 35. Marek Vávra, 41. Tom Ondrušek, 60. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 436; zásahy brankářů: Daniel Műck 17 - Karel Hodík 11; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #55 Prokop Ferdan a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #9 Mikuláš Komárek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #73 Vojtěch Wiener a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #28 Šimon Stránský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #21 Marek Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #55 Prokop Ferdan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #73 Vojtěch Wiener , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek , ale gól nevstřelil.
Ohlasy trenérů najdete zde a zde.
Ohlasy nejlepších hráčů najdete zde a zde.

65:00
Střely v prodloužení: 0:3
65:00
64:59
A je konec..rozhodnou budou muset nájezdy.
64:20
Libeerec se na míčku dlouho neohřál.
64:05
Po dlouhé době na míčku Liberec.
62:22
Celá liberecká Dukla fandí a skanduje Liberec.
61:57
Liberec se dokázal ubránit. Začíná hra 4 na 4.
61:23
Mück dokázal vytasit skvělý zákrok.
60:01
Chodov jde do prodlooužení o jednoho hráče na víc.
59:56
Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
59:56
Nepříjemnosti pro Liberec.
59:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (7:7).
59:47
Komárkovi se podařilo vyrovnat..
59:00
Chodov v šesti.
58:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #28 Šimon Stránský (7:6).
58:53
Wiener to dokázal krásně trefit.
57:44
Liberec nevyužil početní výhodu.
55:43
Vyloučen hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:43
Kopecký vybojoval přesilovou hru pro domácí.
53:50
Domácí kapitán svojí střelou z výjezdu trefuje pouze tělo hostujícího brankáře.
53:17
Střela do tyčky hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
52:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #15 Jakub Mádlo (6:6).
52:29
A máme vyrovnáno! Sránský svojí střelou od mantinelu dokázal míček s pomocí chodovského hríče dostat za záda Hodíka.
46:40
Hodík se skvěle sthl přesunout a zabrínil Mádlovi ve srovnání skóre.
45:40
Stránský v gólové situaci neuspěl. Následné přečíslení Chodova nebylo využito.
43:20
Diváci v hale ženou domácí tým a vidí hru nahoru - dolu.
41:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #55 Prokop Ferdan (5:6).
41:28
Nedáš - dostaneš. Chodov natřelil tyč v jasné gólové situaci, Liberec si vzal míček a dokázal z protiútoku skórovat.
40:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #65 Jiří Bauer (4:6).
40:39
Znovu branka na bližší tyčku.
40:01
Třetí třetina je tu a na míčku opět Chodov.
38:41
Kapitán domácích střílí nad bránu Hodíka.
38:15
Další šance Liberce.
37:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener z trestného střílení (4:5).
37:14
Jeden na jednoho, Wiener dokázal proměnit s klidem trestné střílení.
36:00
Dnešní televizní zápas se přošlo podívat 436 diváků.
35:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #73 Vojtěch Wiener (3:5).
35:10
Šoltys se jako obránce dokázal prosadit v brankovém prostoru hostí.
34:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #26 Tomáš Sýkora (2:5).
34:31
I hosté dokázali proměnit.
34:10
Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:10
Přesilovu hru si zahrají i hosté.
33:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #14 Ondřej Vošta (2:4).
33:40
Votava trefuje zcela prázdnou bránu.
31:31
Chodovský pokus mířil nad domácí branku.
28:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #21 Marek Vávra (2:3).
28:42
Matoušek dokázal nasměrovat míček správným směrem.
27:20
Liberec měl velmi blízko ke vstřelení další branky, míček proplul těsně vedle tyčky.
25:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #85 Jakub Dufek (2:2).
25:21
Slunečko trefuje místečko mezi Mückem a tyčí.
24:20
Hodík nohou zneškodnil Stránského střelu.
23:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #7 Jakub Kárník (2:1).
23:26
Smutný se vydal na cestu přes hřiště a trefuje se nad levé rameno hostujícího brankáře.
21:40
Liberecká obrana zablkovala šanci hostů.
20:01
Druhá třetina začala a míček má na svých hokejkách Chodov.
19:05
Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
18:15
Na míčku hosté.
15:35
Tvrdá a nepřesná střela Bauera z půlky hřiště.
14:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #73 Vojtěch Wiener (1:1).
14:24
Využitá přesilová hra. Wiener našel samotného Mádla před bránou a ten se přečsně trefuje.
14:03
Vyloučen hráč #48 Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
14:03
První přesilová hra v dnešním zápase, ve výhodě jsou domácí.
12:52
Práve probíhá komerční přestávka, oba dva týmy využily čas k poradě.
12:14
Bauer v další chodovské šanci.
10:15
Ferdan ve velké šanci minul odkrytou bránu.
07:35
Dleskova střela z půlky hřiště skončila zablokovaná chodovským obráncem.
05:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #19 Radim Slunečko (0:1).
05:18
Netrefa se trefuje po zemi na bližší tyč.
04:45
Ferdan odpinkl míček pouze na druhou polovinu hřiště.
03:10
Drobný foul domácích, hosté rozehrávají z rohu.
01:09
Šance Chodova na vstřelení brzkého gólu v zápase byla zmařena Mückem.
00:01
Televizní utkání začalo a míček mají na své straně hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Jiří Bauer, Marek Matoušek, Tom Ondrušek, Tomáš Sýkora, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Daniel Műck; hráči v poli: Vojtěch Janeček, Jakub Kárník, Filip Smutný, Jakub Kopecký, Jakub Faksa