3:4
0:3
- : -

Florbalová akademie MB - Floorball Club FALCON 5:8
2. Petr Machač, 19. Tomáš Malý, 29. Aleš Tůma, 31. Michal Macků, 39. Aleš Tůma - 11. Ondřej Bouma, 24. Radek Blažek, 28. Radek Blažek, 28. Richard Marek, 35. Ondřej Bouma, 43. Jakub Škrdla, 44. Daniel Budáč, 45. Radek Blažek; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 7:2 + Vojtěch Horák 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 8, Lukáš Doležal 6, Radovan Kopuletý 9 - Pavel Malý 18; po třetinách: 2:1, 3:4, 0:3;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Výsledek dnešního trochu nervózního závěrečného utkání sezóny jsme se rozhodli věnovat na charitativní účely. Celý průběh zápasu jsme tomu šli, a nejen my, pěkně naproti. Díky všem za zápas a naviděnou příští sezónu.
Komentář hostů Ších Jakub (Trenér):
Dvě třetiny to byla přetahovaná. Ve třetí třetině jsme nejdřív ubránili oslabení a hned po něm, během dvou minut, dali tři branky na které už soupeř nezvládl zareagovat. Děkujeme soupeři za utkání a pořadatelskou službu.
53:25
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
52:35
Machačova prudká střela nekončí gólem.
50:57
Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
44:05
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek bez asistence (5:8).
43:23
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #3 Vojtěch Horák (5:7).
42:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #10 Martin Tůna (5:6).
41:58
Týmu hostí se daří udržovat domácí v přesilovce.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:27
Domácí kombinují na vlastní půli.
38:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:5).
38:05
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2+2 minuty za hrubost.
38:05
Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
37:37
Doležal zastavuje Sgallovu střelu.
36:30
Vyloučen hráč #27 Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
35:19
Domácí zvyšují tlak na obranu hostí.
34:16
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (4:5).
32:12
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Hrůza družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
31:21
Osamocený Horák neproměňuje svou šanci.
30:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (4:4).
29:49
Bera zastavuje kros domácích.
28:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #29 Petr Machač (3:4).
27:57
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #48 Jakub Škrdla (2:4).
27:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #9 Kryštof Pospíšil (2:3).
27:38
Pospíšil obírá domácí o míček.
25:27
Domácí kombinují na půli nepřítele.
24:42
Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
23:43
21:47
Vocel zblokovává Beerovu střelu.
21:26
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #83 Lukáš Doležal družstva Florbalová akademie MB
20:00
20:00
Ůvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
20:00
Střely v 1. části: 9:9
20:00
18:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (2:1).
17:32
Bouma zastavuje útok domácích.
15:50
14:01
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
13:57
Blažkova střela zastavena Dufkem.
11:47
Macků znovu obírá hostí o balónek.
10:32
Nepovedený kros Štěpána končí ztrátou míčku.
10:13
08:57
Hostícím se daří zastavovat útoky oslabených domácích.
07:16
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
06:30
Domácím se stále daří udržovat tým hostí na vlastní půli.
04:20
Macků se daří zastavit útok hostí.
02:24
Domácí hrají velmi vytaženou obranu, která se vyplácí v podobě šancí.
01:07
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Jeřábek a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Pavel Malý; hráči v poli: Miloš Beer, Jakub Škrdla, Petr Nejedlý, Martin Tůna, Richard Marek
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: hráči v poli: Vojtěch Starý, Aleš Tůma, Michal Macků, Vojtěch Hrůza, Jiří Krouský