0:3
- : -
Zlín Lions

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - Zlín Lions 1:4
12. Marie Kacetlová - 24. Linda Pospíšilová, 31. Adéla Šebestová, 32. Tereza Perdochová, 36. Linda Pospíšilová; rozhodčí: Patrik Navrátil - Jan Karafiát; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Jedličková ? - Vendula Skřivánková -1; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:3;
39:00
37:28
Vyloučen hráč #29 Michaela Valášková družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
37:13
Vyloučen hráč #81 Petra Mikešová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Linda Pospíšilová, asistoval #28 Emma Sýkorová (1:4).
31:56
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Tereza Perdochová bez asistence (1:3).
30:46
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #16 Adéla Šebestová, asistoval #28 Emma Sýkorová (1:2).
27:29
Vyloučen hráč #3 Tereza Játiová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
23:42
13:00
13:00
11:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #16 Marie Kacetlová, asistoval #80 Martina Jedličková (1:0).
09:51
Vyloučen hráč #79 Pavlína Nováková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za opakované přestupky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Navrátil a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Vendula Skřivánková; hráči v poli: Tereza Perdochová, Michaela Valášková, Emma Sýkorová, Adéla Šebestová, Aneta Krajčová