1:1
1:2
- : -

Prague Tigers - Wizards DDM SO Praha 10 2:3
2. Filip Chmátal, 17. Filip Chmátal - 7. William Mathias Kuray, 16. William Mathias Kuray, 23. Adam Kuchař; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Novák; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Písařovic -3 - Šimon Koutenský ?; po třetinách: 1:1, 1:2;
26:00
26:00
Gopfertův blok zachránil Wizards a Jardá Váňa slaví další vítězství. Ještě jedno a Lazi bude muset rezignovat:)) Kubů se může jít klouzat
25:29
6 na 4 teď hrají Tigers a je to drámo
24:50
Vyloučen hráč #18 Lukáš Záworka družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky.
22:56
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Adam Kuchař, asistoval #23 Jan Třasák (2:3).
22:56
Gopfert teď střelou z půlky ohrozil jen Black Angels kteří se rozběhávají za kasou
22:56
Horkou bramboru gólman Tigers nezkrotil a Kuchy trestá
20:48
Kurray teď na trestný nešetří sprostými slovy. 5 na 3 přésa pro Tigers a Váňa si teď zařval při bloku Seemana
20:24
Timeout Prague Tigers
20:24
Vyloučen hráč #38 William Mathias Kuray družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
20:20
Gopfert Jr. podotýká, že to byl jeho první faul v sezóně
19:58
Vyloučen hráč #93 Jakub Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky.
19:05
Slyšel jsem, že se o tuhle kategorii zajímá i trenér teoretik Vít Kubů, tak bych mu chtěl vzkázat, že Jarda Váňa to vede s přehledem a určitě si dojde pro postup
17:44
Chmátal totálně pokoupal Holuba
16:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #2 Filip Chmátal, asistoval #64 Vojtěch Pavelec (2:2).
16:06
Chmátal trefil na zadní
15:32
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray bez asistence (1:2).
15:32
Hm supr zas jsem ten gól neviděl
15:22
Vyloučen hráč #64 Vojtěch Pavelec družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.