2:0
4:0
- : -

FBC Česká Lípa - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:3
7. Kateřina Hanzlíková, 11. Barbora Hedánková, 26. Barbora Hedánková, 36. Blažena Menšíková, 50. Michaela Mazurová, 53. Štěpánka Haklová, 53. Kateřina Hanzlíková, 59. Michaela Mazurová - 3. Tereza Duchková, 6. Victoria Binědová, 9. Victoria Binědová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Viktorie Ševrová 30 - Kateřina Holečková 48; po třetinách: 2:3, 2:0, 4:0;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Dnešní zápas byl o šancích, které se nám podařilo začít proměňovat až v třetí třetině. První třetinu jsme trochu zaspali v obraně a nechali si nastřílet zbytečné branky, což jsme si v šatně vyříkali a do dalších dvou třetin jsme nic nepropustili.

Děkujeme soupeři za zápas.

Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Vyrovnané dvě třetiny. V závěru byli lepší domácí. Zítra začínáme od 0:0. PS: Mrzí mne někteří domácí fanoušci. Čekal bych, že z tribuny na juniorkách uslyším jiné věci.
60:00
Střely ve 3. části: 25:12
60:00
58:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (8:3).
58:47
Domácím stav utkání nestačí a vším co mají se ženou pro další goly.
55:56
Haklová střílí do bloku.
52:54
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (7:3).
52:52
Hanzlíková doslova čaruje s míčkem.
52:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová bez asistence (6:3).
52:00
Česká Lípa dostala standartku díky brankářce soupeře, která vylezla z velkého brankoviště.
50:46
Celá hra začíná nabírat na obrátkách. Vše se zrychluje neskutečným způsobem.
49:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #29 Blažena Menšíková (5:3).
45:15
Šípová hráčkám Plzně ukazuje, kdo je tady doma.
35:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková bez asistence (4:3).
35:18
Šípovou nezastaví ani tři protihráčky, které se jí pokouší zastavit.
34:15
Zikmundová s přehledem probíhá celým hřištěm.
33:06
Ševrová blokuje jasnou střelu Krutinové.
27:51
Duchková se proplétá mezi soupeři a uniká jim do bezpečí své poloviny.
25:54
Hedánková po ukázkové příhrávce od hráčky číslo 64 Kateřiny Hanzlíkové pokouší trefit zařízení, střela jde však za branku soupeřek.
25:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #29 Blažena Menšíková (3:3).
24:08
Po delší době se k Vám opět hlásíme, domácí právě rozehrávají z rohu a ženou se dopředu pro další goly.
23:40
Plzeň neustále tlačí na domácí před jejich bránou.

20:15
Do druhé třetiny vstupuje Lípa s podporou Pekla Severu.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:13
20:00
18:45
Šípová si přímo ukázkově poradila s protihráčkou a žene si to směrem na bránu hostí.
16:08
Šípová vystřelila na soupeřovu branku, Hedánková nestihla dorážet.
14:56
Hedánková v zápalu boje lehce zbourala protihráčku.
11:53
Hanzlíková ohrožuje branku hostí, zatím bez gólu.
10:31
09:46
Plzeň ukliddňuje hru.
08:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (1:3).
07:30
Haklová zazvonila střelou o hlavu golmanky hostí.
06:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #33 Barbora Hedánková (1:2).
06:14
Zikmundová vytváří první nebezpečnou střelu na branku.
05:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (0:2).
04:05
Zikmundová získává míček a dopřává Lípě střídání.
02:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #91 Nela Peteříková (0:1).
02:13
Boháčková nebezpečně přebíhá přes celé hřiště a střílí na Ševrovou, ta však střelu neohroženě chytá.
01:08
Šípová kombinuje s Haklovou a střílí na branku hostí.
00:01
Uvodní buly tohoto utkání vyhrává Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Kristýna Krutinová, Nela Peteříková, Victoria Binědová, Tereza Duchková, Linda Zborníková
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Viktorie Ševrová; hráči v poli: Kateřina Hanzlíková, Anna Köhlerová, Adéla Měchurová, Karolína Zikmundová, Lucie Smrčková