- : -
FbC Plzeň
FD Teplice

FbC Plzeň - FD Teplice 10:9
1. Adam Denisov, 13. Adam Denisov, 14. Jiří Levý, 25. Matěj Sobek, 30. Vítek Vyčíchlo, 36. Jiří Levý, 39. Vojtěch Mrvík, 48. Vojtěch Mrvík, 56. Patrik Hájek, 57. Vojtěch Mrvík - 2. Lukáš Mucha, 14. Vojtěch Frolík, 44. Vojtěch Bratschaedl, 50. Matyáš Drobný, 52. Lukáš Mucha, 53. Vojtěch Bratschaedl, 57. Matěj Josef Kopřiva, 59. Lukáš Miněk, 60. Lukáš Mucha; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:5 + Matyáš Drobný OS; využití: 4:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Petr Smazal 21 - Daniel Kratochvíl 29; po třetinách: 3:2, 4:0, 3:7;
Komentář domácích Klán Martin (Trenér):
Dneska jsme plnili to, co jsme si řekli a mohlo být po druhé třetině hotovo, nicméně jsme svou laxností pustili soupeře v závěrečné části do hry a připustili lehké drama. Naštestí jsme náskok dostatečně udržovali a play-off je doma. Děkuji soupeři za zápas, šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí):
Poslední zápas sezóny jsme odehráli celý jen na dvě lajny, a přesto v dobrém tempu. Škoda výpadku v druhé třetině. Mám radost, že jsme zápas nevypustili a postarali jsme se dramatickou koncovku. Soupeři díky za zápas a hodně štěstí v play-off.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:54
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (10:9).
58:57
Hosté zkouší hru v šesti.
58:40
Branku družstva FD Teplice vstřelil #95 Lukáš Miněk bez asistence (10:8).
56:15
Branku družstva FD Teplice vstřelil #18 Matěj Josef Kopřiva, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (10:7).
56:15
Hosté se stále snaží zvrátit výsledek utkání navzdory osobnímu trestu.
56:10
Timeout FD Teplice
56:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #91 Patrik Hájek (10:6).
55:50
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
55:50
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice - osobní trest.
55:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (9:6).
55:12
Hosté by nyní šli sami na bránu pokud by nedošlo k přerušení hry.
53:35
Domácí poré co byli sevřeni v tlaku od hostů si nyní mohou trochu odpočinout zahráním přesilové hry.
53:26
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
52:57
Rozhodně je stále na co koukat, protože Teplice jsou teď plní energie a pomalu stahují náskok domácích.
52:32
Timeout FbC Plzeň
52:32
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #12 Tobiáš Tychler (8:6).
52:29
Teplice jsou plní energie a  pomalu přebírají otěže zápasu na svojí stranu.
51:21
Tepličtí rozhodně tento zápas nezabalili a stahují na rozdíl tří branek.
51:20
49:46
Teplice opět stahují na rozdíl čtyř branek.
49:45
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #24 Lukáš Mucha (8:4).
48:06
Domácí opět zatlačili svého soupeře na jeho polovině.
47:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (8:3).
46:52
Samostatný únik Rejchy skončil v náruči Smazala.
46:06
Hra je opět vyrovnaná.
44:42
Teplice vypadají teď plní energie a snaží se zvrátit výsledek utkání na svoji stranu.
43:29
Nához Bratschaedla propadl až za brankáře Smazala.
43:28
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #95 Lukáš Miněk (7:3).
42:09
Zatím je třetí třetina z obou stran poměrně  rozvážná.
40:01
Úvodní buly dopadla lépe pro domácí.

40:00
58:54
Mrvík ušetřil práci uklízečkám potom co vymetl šibenici svojí střelou.
40:00
Střely ve 2. části: 18:7
40:00
38:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (7:2).
38:20
Vyloučen hráč #18 Matěj Josef Kopřiva družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
38:12
Po krásné kombinaci se sám na středu ocitl Levý, hattrick se mu ale dokončit nepovedlo.
37:04
Zběsilý únik 1 na 1 skončil v bloku.
35:09
Po famózní přihrávce od Janovského Levý pouze doklepával do branky hostů.
35:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #12 David Janovský (6:2).
33:55
Z přesilovky Teplic můžeme usoudit, že to není jejich silná stránka.
32:39
Sobkovi se povedlo obrat protihráče o míček, ale z následné střely se mu nepoveddlo propasovat míček do sítě.
31:55
Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
30:46
Tečovanou střelu nyní dokázal lapit Smazal.
30:21
DOmácím se povedlo odskočit již o tři branky a hosté na to zatím nebyli schopni odpovědět.
29:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #12 David Janovský (5:2).
29:21
Hosté se nyní usadili na půlce domácích, a ačkoliv jsou v početní nevýhodě, povedlo se jim i zakončit.
28:55
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
27:14
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ale domácí jsou v zakončení o něco aktivnější.
26:10
A další bombu Součka nyní zblokoval gólman.
25:48
Součkův neskutečný granát skončil v bloku.
24:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #17 Jan Šik (4:2).
23:05
Další závar před brankou Smazala domácí dokázali ustát.
21:30
Další jedovku v podání Denisova tentokrát brankář Kratochvíl zblokoval.
20:01
První buly v druhé části dopadla lépe pro hosty.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:6
20:00
17:39
Poněkud rozvážná přesilovka od domácích nevyústila ve výraznější střeleckou příležitost.
15:38
Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
13:47
Oba týmy se poněkud rozstříleli a Denisov svojí první asistencí v zápasu pomohl domácím se opět ujmout vedení.
13:46
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #69 Adam Denisov (3:2).
13:12
Ani tentokrát se domácím nepodařilo udržet vedení a tepličtí po závaru před smazalovo brankou opět srovnali.
13:11
Branku družstva FD Teplice vstřelil #90 Vojtěch Frolík, asistoval #12 Tobiáš Tychler (2:2).
12:17
Po dalším parádním gólu ze strany Denisova, míček končí v síti a domácí se opět ujali vedení.
12:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #71 Pavel Souček (2:1).
10:50
Levého střela mířila do horního růžku brány, ale gólman Kratochvíl se činil a lapil.
09:25
Domácí nyní uzavřeli svého soka na jeho polovině, ale bohužel se nedostali k výraznému ohrožení teplické svatyně.
08:13
Po krásné kombinaci od Součka a Nového Papirník netrefil branku z velkého úhlu.
06:25
Po velmi rychlém začátku od obou mančaftů se hra uklidnila a oba tými hrají poněkud rozvážněji.
04:01
Po tvrdém střetu na mantinelu skončil na lavičce hostí Janovský.
03:13
Další střela Denisova, po které zazněla nejen helma brankáře, ale i branková konstrukce teplického brankáře.
01:04
Ačkoliv se domácí ujali vedení po krásné střele Denisova, Teplice ihned odpověděli působivou kombinací na jejíž konci stál Lukáš Mucha a s přehledem proměnil.
01:03
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #73 Matyáš Drobný (1:1).
00:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #17 Jan Šik (1:0).
00:40
První střela z hranice velkého brankoviště od domácích byla zblokována.
00:15
První buly dopadla lépe pro hosty, avšak na míčku jsou domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mikolášek a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Daniel Kratochvíl; hráči v poli: Vojtěch Bratschaedl, Lukáš Miněk, Tobiáš Tychler, Lukáš Mucha, Matyáš Drobný
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Petr Smazal; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Jan Baštýn, Vítek Vyčíchlo, Vojtěch Mrvík