2:1
0:2
- : -

FBC Kutná Hora - Kralupy Wolves 2:3
8. Matěj Kůrka, 13. Jaroslav Paďouk - 3. Filip Karvánek, 17. Vojtěch Tust, 22. Jiří Vrábel; rozhodčí: Jakub Kuzma - Tomáš Kuzma; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hrubý -3 - Adam Brtník ?; po třetinách: 2:1, 0:2;
26:00
21:02
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #22 Jiří Vrábel, asistoval #5 Maxim Amazouz (2:3).
16:32
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #64 Vojtěch Tust, asistoval #24 Josef Fál (2:2).
13:00
13:00
12:51
Vyloučen hráč #8 Jakub Toman družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
12:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #11 Jan Dušek (2:1).
07:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Matěj Kůrka, asistoval #49 Jiří Švejnoha (1:1).
02:58
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Filip Karvánek, asistoval #98 Ondřej Šafra (0:1).
02:24
Vyloučen hráč #22 Jiří Vrábel družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kuzma a Tomáš Kuzma.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Jan Hrubý; hráči v poli: Marek Dobeš, Petr Chudomel, Matěj Kůrka, Jiří Švejnoha, David Šimonek