0:0
2:5
- : -

HAGA Pardubice - FTC Vysoké Mýto 4:6
12. Patrik Belej, 15. Patrik Belej, 41. Patrik Belej, 42. Daniel Pravec - 12. Filip Dušek, 38. Jakub Pokorný, 40. Jakub Hrdina, 43. Matěj Prokop, 44. Tadeáš Adámek, 45. Matěj Prokop; rozhodčí: Martin Halousek - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jiří Nerad 22 - Michal Kurka 23; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:5;
44:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 Matěj Prokop, asistoval #9 Jakub Hrdina (4:6).
43:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #77 Tadeáš Adámek z trestného střílení (4:5).
43:13
Vyloučen hráč #82 Agáta Schejbalová družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
42:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 Matěj Prokop, asistoval #68 Jakub Pokorný (4:4).
41:26
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #21 David Honzíček (4:3).
40:57
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #82 Agáta Schejbalová (3:3).
40:55
Vyloučen hráč #3 Erik Šigut družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zdržování hry.
39:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina bez asistence (2:3).
37:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Jakub Pokorný, asistoval #79 Matěj Prokop (2:2).
37:36
Oba týmy v plném počtu.
35:28
Vyloučen hráč #69 Filip Zerzán družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:02
Vyloučen hráč #7 Filip Jakub Hozák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:20
Přibývá nám víc a víc osobních soubojů a nás zaráží, že rozhodčí netrestají.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:8
30:00
28:35
Haga zatím v zápase dominuje, uvidíme co ukáže třetí třetina.
21:44
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #9 Jakub Hrdina.
20:02
Vysoké Mýto na míčku.
18:45
Golman Mýta teď luxusním zákrokem zanránil jistému gólu Pardubic. Klobouček pane!
16:30
Haga má teď ze hry mnohem více než Mýto.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:8
15:00
14:27
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej bez asistence (2:1).
14:27
"Šatňák" posílá Hagu do vedení.
11:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Filip Dušek, asistoval #68 Jakub Pokorný (1:1).
11:48
Velmi rychlý gól Mýta a jdeme od nuly.
11:16
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #29 Daniel Pravec (1:0).
11:16
Haga se ujímá vedení, ale Mýtu se verdikt nelíbí. Po komunikaci s rozhodčím gól platí.
07:15
Sledujeme zatím nejlepší utkání dnešníh dne.
04:30
Fanoušci Hagy borcují své hráče na celou halu.

02:30
Zápas má vysoké tempo z obou stran.
00:01
Začíná nám třetí zápas dnešního dne.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto:
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: Jiří Nerad; hráči v poli: Martin Born, Agáta Schejbalová, Patrik Belej, David Honzíček, Daniel Pravec