0:4
0:2
- : -

TD-IS IBK Holice - HAGA Pardubice 1:8
9. Vojtěch Maroši - 3. Martin Born, 10. Vojtěch Moravec, 17. Šimon Lazarák, 19. Daniel Pravec, 23. Daniel Pravec, 30. David Honzíček, 39. Patrik Belej, 43. Vojtěch Moravec; rozhodčí: David Richter - Martin Halousek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: David Valenta 20 - Jiří Nerad 20; po třetinách: 1:2, 0:4, 0:2;
Komentář hostů Jiránek Ondřej (Trenér):
Oproti předchozímu zápasu jsme se zklidnili na hokejkách, a lépe řešili brankové situace. Díky hráčům za zvládnutí "povinnosti" a dohrání bez dramatu.
45:00
Střely ve 3. části: 6:11
45:00
43:23
Vyloučen hráč #62 Jan Jadrný družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
43:00
Agy Schejbalová po mne chtěla napsat nějaké moudro, tak tady ho máš: Skutečné štěstí je ve Vašich rukou!
42:01
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #94 Vojtěch Moravec bez asistence (1:8).
42:00
Blíží se nám konec zápasu, kde již víme, kdo bude brát tři body.
38:21
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #29 Daniel Pravec (1:7).
37:54
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Šefranko družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:54
Haga dostává výhodu přesilové hry
37:49
Trestné střílení družstva TD-IS IBK Holice neproměnil #26 Vojtěch Maroši.
37:14
Timeout TD-IS IBK Holice
30:25
Haga vstupuje do poslední třetiny zápasu s poměrně pěkným náskokem, a troufnu si říct, že je rozhodnuto.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:10
30:00
29:00
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #42 Patrik Belej (1:6).
24:31
Haga stále utkání kontroluje.
22:23
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #42 Patrik Belej (1:5).
19:40
Haga zatím zkušeně utkání kontroluje
18:17
16:38
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Šimon Lazarák, asistoval #94 Vojtěch Moravec (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:7
15:00
09:54
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #94 Vojtěch Moravec, asistoval #44 Daniel Martiník (1:2).
08:23
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #26 Vojtěch Maroši, asistoval #12 Michal Fliger (1:1).
08:23
Holice srovnávají takovou žblabuní, no nevím no, přeju to spíš Pardubickému celku.
02:55
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Martin Born, asistoval #42 Patrik Belej (0:1).
02:55
Haga právě vstřelila branku.
02:30
Agy Schejbalová právě mírně nestíhá jednoho hráče Holic, ale problém vyřešil její spoluhráč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice:
00:00
Line-up domácích TD-IS IBK Holice:
00:00
Předzápasový rozhovor s Agy Schejbalovou.
Agy sem se ptal jak vidí zápas a svůj osobní výkon. Agy říkala, že tým si věří, všichni jsou nabuzený, a že vstřelí minimálně 10 branek. Na to právě reagovala i se svým osobním výkonem, kdy minimálně 9 z 10 branek vstřelí ona. Bohužel desátá střela půjde do terče, který bude stát za brankou. Prý nějaké nevyřízené spory. Tak uvidíme co nám tato perspektivní, mladá, šikovná a krásná slečna ukáže.