8:0
4:3
- : -

Torpedo Havířov - IBK Hradec Králové 13:4
8. Andrea Pastušková, 23. Lucie Kadlecová, 25. Marika Marečková, 32. Niki Kalábová, 36. Lucie Kadlecová, 37. Andrea Pastušková, 38. Andrea Pastušková, 40. Lucie Kadlecová, 40. Niki Kalábová, 45. Lucie Kadlecová, 46. Barbora Kučerová, 53. Natali Kalábová, 55. Barbora Kučerová - 4. Natálie Žídková, 45. Veronika Kyšková, 55. Veronika Kyšková, 55. Adéla Kozlová; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 15 - Anna Kunčíková 26; po třetinách: 1:1, 8:0, 4:3;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Škoda pomalejší první třetiny, ale po přestávce a proslovu v kabině jsme rozjeli brankostroj. Za rozhodnutého stavu jsme již přestali bránit, což by se stávat nemělo. Jsme rádí, že jsme si vyzkoušeli i hru v šesti, která se možná bude hodit. Oba týmy si před playoff pěkně zastřílely. Teď nás čeká to nejdůležitější, připravíme se na to a vlítneme do toho! Díky soupeři za zápas, ať se daří v playoff a šťastnou cestu domů. Díky taky divákům, kteří si udělali čas a přišli se podívat v netradičním čase.
Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér):
Dokážeme hrát první třetinu vyrovnaný zápas a ve druhé uděláme totální blowout. Hodně golů pramenilo z našeho nedůrazu v obraně, což do playoff musíme o dost zlepšit. Tento víkend se nesl ve znamení spalování šancí, a to se potvrdilo i dneska. Soupeři gratuluji a přeji hodně štěstí v playoff.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
58:00
Již není co psát.
54:41
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #21 Lenka Tlapáková (13:4).
54:41
Oba týmy si před playoff přišly zastřílet a nebránit.
54:12
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #12 Tereza Rejmanová (13:3).
54:12
Divácí se rozhodně nenudí, stejně tak i náš moderátor.
54:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #14 Andrea Pastušková (13:2).
54:02
A domácímu týmu vyšlo i toto.
54:00
Torpedo si před playoff zkouší hru v šesti.
53:14
Timeout Torpedo Havířov
52:41
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová bez asistence (12:2).
52:41
Po Niki se prosazuje také Natali.
51:45
Torpedo si s Hradcem dělá co chce.
49:28
Akce dvě na brankářku Hradce gól nepřinesla.
45:33
45:33
Kučerová se dnes také prosazuje, milimetrově přesnou střelou pod břevno.
44:47
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková bez asistence (10:2).
44:47
Kyšková zakončuje svůj únik střelou do růžku.
44:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (10:1).
44:25
Kadlecová doklepala střelu Pastuškové a dává svou další branku.
43:45
Protiútok Hradce šanci nepřinesl.
42:25
Hradec pouze vyhazuje ve snaze nedostat další branku.
41:12
Torpedo usazené na útočné půlce.
40:01
Snad se třetí třetina za rozhodnutého stavu dohraje v poklidu. Zbytečné zranění před blížícím playoff by se moc nehodily.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:6
40:00
39:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #22 Marika Marečková (9:1).
39:25
Tohle už je hodně kruté pro Hradec.
39:05
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #64 Kristýna Kupcová (8:1).
39:05
Kadlecová zaznamenává hattrick.
37:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (7:1).
37:35
Domácí hráčky si teď s obranou Hradce dělají co chtějí, další krásná akce.
36:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #64 Kristýna Kupcová (6:1).
36:57
Pastušková střelou pod břevno přidává další domácí góóól.
35:51
35:51
Kadlecová v úniku faulována, byl by z toho nájezd, ale ten není potřeba. Lucka si položila golmanku a nekompromisně pod víko zakončuje.
34:22
Hradec se ubránil.
34:00
Kadlecová do tyčky.
32:22
Vyloučen hráč #10 Natália Fernézová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
32:22
Torpedo si navíc zahraje první přesilovku.
31:50
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (4:1).
31:50
Nedáš dostaneš, protiútok sester Kalábových nemohl skončit jinak než čtvrtou domácí brankou.
31:34
Skvělá Waloszková zklikvidovala tutovku Stehlíkové.
30:58
Dobrý zákrok Waloszkové po úniku Drahokoupilové.
29:00
Kadlecová se zase probila až před branku, tentokrát ji na poslední chvíli zablokovala jedna z hráček.
28:30
Málem vlastní branka Hradce.
27:52
Výhoz Waloszkové končí za půlkou.
25:18
Kučerová odvolává faul na sebe a hostující hráčky ji za toto fair gesto děkují.
24:43
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (3:1).
24:43
Marečková opět nepohlídaná a tentokrát nekompromisně zakončuje střelou pod ruku hradecké golmanky.
22:55
Další únik, tentokrát Marečkové, Kunčíková chytá.
22:08
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #87 Barbora Kučerová (2:1).
22:08
Kadlecová předběhla úplně všechny a svou sólo akci zakončuje forhendovou kličkou.
21:15
Torpedo mohlo jít do přečíslení 3 na 1, ale pokazila to nepřesná nahrávka.
20:40
Niki Kalábová zastavila šanci Stehlíkové.
20:01
Druhé buly vyhrálo Torpedo a ihned se domácí holky ženou do útoku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
19:28
Natali Kalábová v dobré příležitosti míjí.
18:43
Žídková z poloviny o kousek mimo.
17:30
Hradec spoustu střel obětavě blokuje.
16:15
Nebezpečnou střelu Kučerové zastavuje  blok.
15:00
Hra se nám přelévá nahoru dolů, ze strany na stranu.
14:30
Tyčky teď zacinkaly na obou stranách.
13:48
Velký tlak Torpeda hráčky Hradce se štěstím přežily.
10:15
Na.Kalábová z hranice velkého brankoviště jen do betonů Kunčíkové.
08:38
Waloszková na druhé straně drží remízový stav.
07:56
07:56
Tentokrát to již vyšlo, Kadlecová našla před brankou zcela volnou Pastuškovou, která s ledovým klidem proměňuje.
07:00
Marečková natáhla ke střele, Kunčíková byla na místě.
05:48
Souhra Kadlecové s Pastuškovou končí mimo.
03:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #29 Tereza Hvězdová (0:1).
03:55
Žídková dostala nalevo příliš prostoru a propálila Waloszkovou,
02:07
Únik Hradce zakončen backhandovým pokusem, který si Waloszková pohlídala.
01:20
Domácí holky na míčku rozehrávají postupný útok, na první příležitost čekáme.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Anna Kunčíková; hráči v poli: Eliška Benešová, Iva Čečotková, Lenka Tlapáková, Tereza Kautská, Adéla Kozlová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Eva Sobotová, Lucie Giecková, Niki Kalábová, Marika Marečková, Natali Kalábová