1:0
3:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:1
10. Bára Procházková, 31. Eva Nečasová, 42. Eva Nečasová, 45. Adéla Spoustová, 46. Marie Pelánová - 56. Linda Hyksová; rozhodčí: Zdeněk Rada - Daniel Valášek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Nikol Krulová 9 - Melisa Poláčková 18; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:1;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
První dvě třetiny jsme se hledali, nebyla tam lehkost, přesto jsme soupeře přehrávali, ale brankářka Hattricku dnes chytala výborně. Až ve 3. třetině jsme našli tu pravou herní pohodu a protrhli střelecké trápení. Velká pochvala také celému týmu za obranou fázi, která toho soupeři příliš nedovolila. Děkujeme soupeři za fér utkání a přejeme štěstí do předkola Play-Off. My se již těšíme na nedělní vyvrcholení základní části.
Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér):
Pokud jde o bojovnost, nemám moc co vytknout, florbalovst ale nulová. K tomu jsme tři góly soupeři darovali, což v součtu s naší mizernou produktivitou podtrhlo výsledek. Díky soupeři za férové utkání a divákům za bouřlivou kulisu.
60:00
Střely ve 3. části: 8:3
60:00
58:23
Nečasová na Procházkovou, ta prověřila Poláčkovou.
55:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #16 Sabina Slováková (5:1).
55:34
Poláčková opět zasahuje.
52:22
Znojmo tlačí na bránu hostů.
50:49
Cihlářová si našla prostor pro střelu od mantinelu.
48:07
Filáková si proběhla hřiště a dostala se do zakončení, chyběla jen dorážka.
45:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #66 Marie Bartušková (5:0).
44:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Adéla Spoustová, asistoval #20 Nela Houšťová (4:0).
43:25
Na míčku opět převážně Znojmo.
41:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #66 Marie Bartušková (3:0).
35:47
Bačová prověřuje Poláčkovou tvrdou střelou z půlky.
32:30
V hale díky znojemským fanouškům panuje velmi příjemná atmosféra.
30:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #3 Tereza Játiová (2:0).
28:48
Bartušková rozběhla další protiútok, obránkyně hostů stihly zasáhnout.
25:49
Nečasová poslala na bránu Hattricku jedovatou střelu.
23:44
Nesnídalová šla do výběhu, po kterém skončila na zemi, naštěstí se elegantně oklepala a čaruje dál.
22:42
Krulová si připisuje skvělý zásah!
21:14
Nečasová střílí od mantinelu, míček končí mimo hřiště.
17:05
Znojmo si i v oslabení vytvořilo gólovou šanci.
16:27
Vyloučen hráč #87 Romana Bačová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:28
Spoustová těsně míjí prázdnou bránu.
14:28
Hyksová v šanci, Krulová stačila zasáhnout.
10:48
Wilczek v šanci před znojemskou bránou.
09:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (1:0).
09:18
Na míčku převládají spíše domácí.
07:58
Zatím se na hřišti neděje nic dramatického.
05:51
Poláčková předvádí pěkný zákrok.
04:44
Oba týmy zatím hrají velmi opatrně.
03:20
Procházkova si vyběhla z rohu, míří vysoko nad.
00:53
Pelánová si vytvořila první šanci, míček končí ale vedle brány.
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Daniel Valášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Melisa Poláčková; hráči v poli: Veronika Rozenbergová, Michaela Schindlerová, Jana Skořinská, Katarína Cerchlanová, Zuzana Wilczek
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Eliška Nesnídalová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Marie Bartušková