3:2
4:3
- : -

TJ Centropen Dačice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:5
21. Adéla Lélyová, 23. Adéla Lélyová, 38. Aneta Lisová, 43. Monika Rosolová, 53. Lucie Bártů, 57. Lucie Bártů, 58. Kristýna Minářová - 22. Veronika Praxová, 33. Katarína Cerchlanová, 48. Michaela Skřivánková, 52. Sabina Slováková, 54. Michaela Skřivánková; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 12 - Melisa Poláčková 14; po třetinách: 0:0, 3:2, 4:3;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
Dnešní výhra nám sice na play off přiřadila vzdálenějšího soupeře, ale to asi zkousneme. Kdybychom dnes prohráli, hodně by mě to mrzelo. Povedlo se nám navázat na včerejší zápas, co se bojovnosti, aktivity a chuti hrát týče. Přidali jsme větší tlak do branky a góly byly na světě. Určitě nám pomohlo i to, že jsme skórovali jako první a velkou část zápasu vedli. Jsem rád, že ztráta vedení ve třetí třetině nás ale nevykolejila a zápas jsme, torufnu si říct zaslouženě, nakonec vyhráli. Soupeři děkuji za zápas a přeji hodně štěstí v play off, divákům díky za podporu a holkám za předvedený výkon.
Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér):
Asi zábavné pro diváky, pro nás už méně. Bohužel jsme jen dotahovali a zbytečně jsme soupeře nechávali hrát. Víeméně vyrovnané utkání domácí překlopili na svou stranu jednoduše proto, že chtěli víc.
57:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #6 Denisa Kolářová (7:5).
56:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #9 Andrea Distelová (6:5).
55:46
Střela z výtoče nevyšla Křemelové.
53:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Michaela Skřivánková, asistoval #15 Natálie Růžičková (5:5).
53:05
Dorážka Bártů ve velkém brankovišti končí gólem.
52:07
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #38 Kristýna Minářová (5:4).
51:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková, asistoval #11 Kamila Macejáková (4:4).
50:50
Hosté špatně vystřídali a hrají oslabení.
50:16
Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
49:14
Zblokovaná střela Petrlíkové.
47:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Michaela Skřivánková, asistoval #13 Zuzana Wilczek (4:3).
46:21
Kolářová na zemi.
45:09
Nádherná šance Lelyové.
42:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #17 Monika Rosolová, asistoval #10 Zuzana Vávrová (4:2).
42:32
Nahození z půlky od obránkyně skončilo v brance.
40:01
Začala třetí třetina, buly opět pro domácí.
37:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #11 Gabriela Křemelová (3:2).
37:04
Krásná souhra dačických hráček končí gólem.
32:58
Hyksová svojí nepovedenou střelou našla na zadní tyči Cerchlanovou a ta nekopromisně dává gól.
32:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #81 Katarína Cerchlanová, asistoval #7 Linda Hyksová (2:2).
31:23
Hned po deseti vteřinách přesilovky zvoní tyč dačické branky.
31:13
Vyloučen hráč #17 Monika Rosolová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:15
Domácí tým po přestávce zpřesnil střelbu, ale golmanka Brna Poláčková drží naděje svého týmu.
28:10
Standartka Dačic od mantinelu skončila pouze v rohu.
27:30
Lélyová prověřila golmanku Brna.
24:30
Na zemi zůstala ležet Divišová.
23:15
Začátek druhé třetiny se otevřel gólový pytel.
22:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #4 Lucie Bártů (2:1).
21:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Veronika Praxová, asistoval #11 Kamila Macejáková (1:1).
20:11
20:11
Nekompromisní střelou z předbrankového prostoru pod horní tyč daly Dačice göl.
16:30
Hráčky Dačic během oslabení měly dva střely, které skončily na hrudi golmanky.
15:31
Vyloučen hráč #17 Monika Rosolová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
15:31
Rosolová zatáhla ruční brzdu a je z toho trest dvě minuty za sekání.
14:20
Pospícholová vytáhla z rukávu krásný zákrok.
13:02
Hráčky Dačic nevyužily přesilovou hru.
11:02
Vyloučen hráč #16 Sabina Slováková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
11:02
Lisová svým pohybem přinutila hráčku Slovákovou k faulu a vybojovala přesilovou hru.
08:50
Hráčka Brna Hyksová prozatím neseřídila mířidla a trefila východ z haly.
08:31
Hostující hráčky mají častěji balonek, ale prozatím jsou méně nebezpečné.
07:30
Domácí hráčky si vytvořily více střeleckých příležitostí, ale zatím se jim nepodořilo žádnou využít.
05:55
Chybu Bártů hráčky hostujícího týmu nepotrestaly.
04:55
První zákrok domácí brankářky.
02:30
Domácí měli velkou příležitost po nahození hráčky č.15 "Šmahy"
01:30
Domácí hráčky jsou pod tlakem.
00:01
Buli vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Melisa Poláčková; hráči v poli: Veronika Rozenbergová, Michaela Schindlerová, Jana Skořinská, Katarína Cerchlanová, Zuzana Wilczek
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Kateřina Pospíchalová; hráči v poli: Vendula Vrbová, Šárka Divišová, Adéla Lélyová, Lucie Bártů, Andrea Distelová
00:00
Vítáme Vás u závěrečného utkání základní části 1. Ligy žen - Východ. Kde se dnešní soupeřky utkání o letenky do Jihlavy.