0:2
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - FLORBAL LITOMYŠL 2:6
3. Tomáš Novák, 30. Lukáš Jungman - 23. Michal Háp, 26. Marek Lamplot, 33. Matěj Gregor, 39. Štěpán Švec, 52. Marek Boštík, 60. Ondřej Ryšavý; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Jan Buhr; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 39 - Tomáš Hájek 34; po třetinách: 1:0, 1:4, 0:2;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
Poslední zápas sezóny jsme sice uzavřeli nezdarem, ale odcházíme se vztyčenou hlavou. Vítězství jsme soupeři nedarovali zadarmo, ale třetí třetina rozhodla. Z divize si odnášíme cenné zkušenosti a těšíme se na sezónu novou. Děkujeme soupeři i divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 18:10
60:00
59:08
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý, asistoval #14 Jiří Boštík (2:6).
58:47
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
51:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #20 Tomáš Boštík (2:5).
50:59
Ťuk, ťuk, ťuk, gol. I takhle se dá popsat akce Litomyšle zakončená přihrávkou Tomáše Boštíka na Marka Boštíka, který poslal míček Moravcovi k tyči
49:43
Přísně posouzený obranný zákrok Kuty Skutči vysloužil další trestné minuty
49:02
Vyloučen hráč #42 Karel Kuta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
47:43
Litomyšli jde oslabení lépe, než přesilová hra
47:04
Skuteč si doteď vytvářela o mnoho víc šancí, přesilová hra jim hraje do karet
46:14
Vyloučen hráč #77 Martin Štarman družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
41:48
Vařejčko proběhl sám celé hřiště, obehrál 4 soupeře, ale zakončení mu překazil Hájek
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:21
40:00
38:52
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #30 Vilém Nonn (2:4).
38:51
Na čtvrtý pokus se Litomyšli podařila proměnit přesilová hra
37:50
Skuteč si přišla nasbírat trestné minuty
37:49
Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:40
Moravec předveld klasický jeho trik - provaz v bráně - a zachránil score před změnou
34:39
Skuteč nezvládla proměnit přesilovou hru
32:41
Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
32:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #77 Martin Štarman (2:3).
29:24
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #29 Lukáš Jungman, asistoval #9 Marek Hromádko (2:2).
29:23
V průběhu odloženého vyloučení si Hromádko našel Jungmana před bránou a srovnávají score
27:00
Atmosféra v hale se přiostruje
25:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #11 Štěpán Švec (1:2).
25:01
Proměněná standartní situace Litomyšle
24:32
Další skvělý zákrok Moravce
22:24
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (1:1).
22:23
Krásná šibenice Hápa
21:15
Už třetí příležitost dát gol v přesilovce
20:48
Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za špatné střídání.
15:40
Vyloučen hráč #83 Jakub Kadavý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:51
Skuteč v pěti
11:46
Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
08:08
Litomyšl tráví na míčku znatelně víc času
06:30
Skutečští volí taktku beton
02:18
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Tomáš Novák (1:0).
02:17
Zápas komicky zahájil brankář hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Jan Buhr.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Štěpán Švec, Michal Háp, Marek Boštík, Jan Kulhavý, Marek Lamplot
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Marek Hromádko, Jan Tesař, Karel Kuta, Jakub Kadavý, Lukáš Jungman