0:2
2:5
- : -

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 4:8
9. Jan Kolář, 17. Martin Remeš, 46. Ondřej Špalek, 60. Martin Remeš - 3. Lukáš Rázl, 36. Daniel Kříž, 38. Lukáš Prause, 51. Jonáš Mikšovský, 54. Matěj Mikšovský, 59. Daniel Kříž, 60. Jonáš Mikšovský, 60. František Donaj; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Aleš Zetek 16 - Vlastimil Skalický 18; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:5;
Komentář domácích Bajer Martin (Trenér):
Zápas, který z pohledu tabulky nic neřešil. V první třetině jsme začali hrát až v jejím závěru. Druhá část byla z naší strany herně nejlepší, paradoxně jsme z toho ale nevytěžili žádnou branku. Ve třetí třetině jsme sice vyrovnali, závěrečná desetiminutovka ale patřila Náchodu. Odskočili nám na na rozdíl dvou branek a nepovedla se nám ani hra v šesti, když jsme třikrát celkem lacině inkasovali. Do play-off musíme zlepšit hlavně přístup a produktivitu. Soupeři děkujeme za zápas.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Prvních 5min super výkon pak velký úpadek,kdy soupeř přebral otěže a byl lepším týmem na hřišti. Povedlo se zareagovat a ve 3.třetině jsme se zlepšili a dovedli utkání do vítězného konce. Výsledek je prosoupeře krutý, hodně gólů padlo do prázdné branky. Pracujeme dál abychom byli příštítýden zase o kousek lepší. Díky soupeři za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 6:10
60:00
59:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #18 Martin Remeš, asistoval #71 Daniel Korych (4:8).
59:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:8).
59:33
Hra na riziko se Orce nevyplatila, Náchod zvyšuje svůj náskok
59:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský bez asistence (3:7).
58:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (3:6).
54:17
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
54:17
Zápas se přiostřuje a rozhodčí mají plné ruce práce
53:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (3:5).
53:25
Náchod odskakuje na rozdíl dvou branek
51:43
Zetek si se samostatným únikem poradil bravurně, nedává Náchodu sebemenší šanci
50:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (3:4).
50:39
A máme tu opět vedení Náchoda, na pár přihrávek našel Špaček Mikšovského a ten nekompromisně zavěsil
45:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #16 Jan Kolář (3:3).
45:10
Sedlák si ve svém rohu pohrál s útočníkem a založil akci, která končí gólem.
44:08
Orka buduje tlak, kombinací na vlastní polovině zakládá nebezpečný útok
43:20
Zápas je opravdu vypjatý, oba týmy ho chtějí urvat pro sebe a dávají do toho maximum
42:41
Halou se rozlehl jásot Orky ze vstřeleného gólu, ten však byl po diskuzi mezi rozhodčími odvolán kvůli kopnutí balónku do branky nohou.
38:50
Orka se snaží chybu z přesilovky odčinit a vyrovnat skóre.
38:00
Náchod se ve vlastním oslabení dostal k balónku a z rychlého protiútoku udeřil a zvyšuje na 2:3
37:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (2:3).
37:37
Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky.
37:05
Náchod si půjde sednout na trestnou lavici, Orka má výhodu a kombinuje v 6
35:19
35:01
Kombinace v přesilovce přinesla ovoce a Náchod vyrovnává na 2:2
35:00
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:00
Hráč Náchoda se proletěl k žebřinám po srážce s Doutnáčem.
33:55
Zápas se přiostřuje, začíná se halou rozléhat sekání hokejek.
30:37
Skalický vykopl nožku a zablokoval Čápovu ránu, která měla skončit gólem.
29:01
Sedlák si balónek vybojoval v rohu, naběhl si a málem vymetl šibenici.
27:55
Vidíme atraktivní flórbal z obou stran.
26:10
Špalek dostal nepříjemně do choulostivích partií a bude to potřeba pořádně vyskákat na patách.
25:49
Sedlák zablokoval přesný pass Náchoda, čímž chytil jasný gól.
25:11
Skalický předvedl skvělý zákrok rukou na střelu Vernera a drží svůj tým.
24:14
Náchod se snaží dostat na dostřel Zetkovy branky, ale stále marně.
18:50
Sedlák se vydal na výlet do útoku, ale o míček o připravil Čáp.
17:10
Tvrdé souboje v obraném pásmu Náchoda, zatím Orka nemůže najít mezeru ve formaci Náchoda.
16:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #18 Martin Remeš, asistoval #51 Jaroslav Verner (2:1).
16:00
Po nádherné křižné přihrávce od Bárty Remeš prostřelil mezírku na přední tyči a zvyšuje skóre na 2:1 pro Orku.
15:15
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým nechce udělat chybu.
13:11
Únik 3 na 2 vyřešil Richtr střelou, brankář chytá.
12:36
Remeš dneska žije, s končící přesilovkou málem zařídil Orce vedení.
12:02
Prudká střela Pekárka od modré.
11:21
Zetek předvedl pohotový zákrok a drží svůj tým v přesilovce bez inkasování branky.
10:31
Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
08:47
A máme vyrovnáno, skvělá kombinace Čápa a Koláře skončila za zády brankáře hostí.
08:45
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Jan Kolář, asistoval #17 Jakub Čáp (1:1).
07:55
V tvrém souboji u mantinelu Čečetka udržel balónek proti dvěma hráčům Orky.
06:16
Rychlý útok Náchoda byl zastaven dobře postavenou pěticí Orky.
04:10
Orka kombije před brankou soupeře, Remeš prověřil brankáře hostí, ale střela neprošla skrz.
02:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #47 Ondřej Macháček (0:1).
02:57
A máme tu otevření gólového účtu. Přečíslení 2 na 1 Náchod využil.
02:40
Střela Náchoda zablokovaná Beranem
01:56
Orka kombinuje na vlastní půlce, ale k ohrožení branky nedošlo
00:36
Úvodní buly jde na stranu hostí a vedou úvodní tlak na branku soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Filip Čáp, Ondřej Macháček, Lukáš Rázl, Daniel Kříž
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Daniel Goll, Ondřej Tichý, Jakub Čáp, Jakub Doutnáč, Vojtěch Strnad