0:2
0:4
- : -

Floor Maniacs Mělník B - Orka Čelákovice C 0:7
7. Jakub Jareš, 16. Jakub Jareš, 20. Jakub Jareš, 26. Tomáš Pezl, 27. Jakub Jareš, 30. Matyáš Veber, 32. Jakub Kvasnička; rozhodčí: Jaromír Péc - Vít Žebra; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Kufa ? - Filip Hejtík ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:4;
36:00
31:53
Timeout Orka Čelákovice C
31:53
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #2 Jakub Kvasnička, asistoval #7 Ondřej Válek (0:7).
29:06
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #42 Matyáš Veber, asistoval #50 Jan Mitka (0:6).
27:35
Vyloučen hráč #6 Jaroslav Truksa družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání.
26:54
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #17 Adam Houdek (0:5).
25:04
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #13 Tomáš Pezl, asistoval #5 Jakub Houdek (0:4).
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč #6 Jaroslav Truksa družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za vysoká florbalka.
19:55
15:27
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #47 Václav Třešňák (0:2).
12:00
12:00
06:39
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #13 Tomáš Pezl (0:1).
04:18
Vyloučen hráč #21 Jakub Jareš družstva Orka Čelákovice C na 2 minuty za sekání.
03:43
Vyloučen hráč #6 Jaroslav Truksa družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za opakované přestupky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a Vít Žebra.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka Čelákovice C:
00:00
Line-up domácích Floor Maniacs Mělník B: brankář: Michal Kufa; hráči v poli: Jaroslav Truksa, Eduard Chlebovský, Jindřich Robotka, Lukáš Suchánek, Lukáš Mourek