1:1
1:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ green - FBK Atlas Blansko 4:3
4. Václav Musil, 9. Václav Musil, 16. Jakub Votava, 35. Jakub Votava - 6. Ondřej Kala, 16. Marek Stloukal, 36. Radim Králík; rozhodčí: Štěpán Pacal - Adam Šimon Kasal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Votava ? - Matěj Komárek -4; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:1;
36:00
35:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Radim Králík bez asistence (4:3).
34:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green vstřelil #21 Jakub Votava, asistoval #7 Jan Klíč (4:2).
34:47
Timeout FBK Atlas Blansko
31:30
Vyloučen hráč #34 Lukáš Chovan družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za opakované přestupky.
24:00
24:00
15:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #21 Marek Stloukal bez asistence (3:2).
15:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green vstřelil #21 Jakub Votava bez asistence (3:1).
12:00
12:00
08:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green vstřelil #66 Václav Musil, asistoval #8 David Doležal (2:1).
05:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Ondřej Kala bez asistence (1:1).
03:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ green vstřelil #66 Václav Musil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Pacal a Adam Šimon Kasal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Matěj Komárek; hráči v poli: Petr Bárta, Martin Kala, Radim Králík, Ondřej Kala, Kryštof Němec