4:2
1:7
- : -

SSK Future - Barrandov - FBC Draci Říčany 6:12
14. Jan Hněvkovský, 17. Jan Hněvkovský, 21. Marek Soukup, 22. Martin Kořínek, 29. Marek Soukup, 40. Marek Soukup - 5. Matyáš Pros, 6. Dominik Počta, 12. Vítězslav Špok, 16. Ondřej Kubeš, 20. David Tománek, 32. Filip Nochta, 33. David Tománek, 34. David Tománek, 35. Jakub Tabášek, 35. David Tománek, 37. Marek Svoboda, 45. Jakub Tabášek; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 5:4; využití: 2:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Horňák ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 1:3, 4:2, 1:7;
45:00
44:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (6:12).
40:22
Trestné střílení družstva SSK Future - Barrandov neproměnil #89 Jan Hněvkovský.
39:17
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #12 Marek Soukup, asistoval #89 Jan Hněvkovský (6:11).
38:08
Vyloučen hráč #7 Dominik Počta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
36:42
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #23 Matyáš Pros (5:11).
36:12
Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za sekání.
34:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (5:10).
34:20
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (5:9).
33:59
32:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #33 Marek Svoboda (5:7).
31:59
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (5:6).
30:00
30:00
28:17
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #12 Marek Soukup, asistoval #6 Jan Rössler (5:5).
27:47
Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:57
Vyloučen hráč #13 Ondřej Hněvkovský družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za bránění ve hře.
22:58
Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:29
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #97 Martin Kořínek, asistoval #8 Lubomír Nikolov (4:5).
20:19
19:42
16:37
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #13 Ondřej Hněvkovský (2:4).
15:42
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:4).
15:00
15:00
13:49
11:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:3).
10:09
Vyloučen hráč #91 Jan Vašák družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za sekání.
08:02
Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za hrubost.
08:02
Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
05:36
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:2).
04:29
Vyloučen hráč #88 Lukáš Klier družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za bránění ve hře.
04:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #33 Marek Svoboda (0:1).