1:1
5:3
- : -

FBC Draci Říčany - Florbal Team Sokol Nebušice 8:5
4. Ondřej Kubeš, 8. Ondřej Anýž, 30. Filip Homola, 31. Filip Nochta, 33. Marek Svoboda, 35. David Tománek, 37. Štěpán Schneider, 38. David Tománek - 5. Slavomír Katolický, 27. Slavomír Katolický, 38. Ondřej Jilemnický, 39. Lukáš Kášek, 45. Milan Černil; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Evžen Kindermann ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:3;
44:18
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #99 Lukáš Kášek (8:5).
42:37
Vyloučen hráč #5 Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
38:15
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #12 Milan Černil (8:4).
37:28
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #98 Ondřej Jilemnický, asistoval #99 Lukáš Kášek (8:3).
37:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #33 Marek Svoboda (8:2).
36:04
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #25 Michal Strieženec (7:2).
34:18
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (6:2).
32:42
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #23 Matyáš Pros (5:2).
30:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Jakub Tabášek (4:2).
30:00
30:00
29:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #24 Ondřej Anýž (3:2).
26:04
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #95 Slavomír Katolický, asistoval #12 Milan Černil (2:2).
15:00
15:00
07:51
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #22 Filip Homola (2:1).
04:52
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #95 Slavomír Katolický, asistoval #10 Jan Krejčí (1:1).
04:44
Vyloučen hráč #7 Dominik Počta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky.
03:13
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #49 David Tománek (1:0).