4:1
1:3
- : -

Orka Čelákovice B - FbC Engineers 5:4
13. Adam Kavalier, 17. Ivan František Kuchař, 22. Dominik Dítě, 23. Ivan Tomášek, 29. Ivan Tomášek - 15. David Příbaň, 32. Tadeáš Zahumenský, 33. David Příbaň, 36. Tadeáš Zahumenský; rozhodčí: Jakub Krise - Karel Hlinka; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vitoušek ? - Jan Pyšvejc -5; po třetinách: 0:0, 4:1, 1:3;
35:59
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský bez asistence (5:4).
35:56
Vyloučen hráč #20 Ondřej Zahumenský družstva FbC Engineers na 2 minuty za držení.
32:24
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #68 David Příbaň, asistoval #7 Martin Štrof (5:3).
31:58
30:17
Vyloučen hráč #7 Martin Štrof družstva FbC Engineers na 2 minuty za sekání.
28:23
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek, asistoval #88 Ondřej Čech (5:1).
24:00
24:00
22:50
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek, asistoval #66 Adam Kavalier (4:1).
21:49
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #44 Dominik Dítě bez asistence (3:1).
19:25
Vyloučen hráč #18 Tadeáš Zahumenský družstva FbC Engineers na 2 minuty za sekání.
17:28
Vyloučen hráč #44 Richard Filikar družstva FbC Engineers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:47
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař, asistoval #44 Dominik Dítě (2:1).
14:11
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #68 David Příbaň, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (1:1).
12:39
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier bez asistence (1:0).
12:00
12:00
01:03
Vyloučen hráč #66 Adam Kavalier družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
00:38
Vyloučen hráč #29 Martin Kováč družstva FbC Engineers na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krise a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Engineers: brankář: Jan Pyšvejc; hráči v poli: Martin Štrof, Jan Laňka, Tomáš Hambálek, Tadeáš Zahumenský, David Příbaň