0:0
2:1
- : -

SK Bruisers Dejvice - Orka Čelákovice C 2:3pn
26. Matěj Pošta, 35. Pavel Šmatlák - 4. Václav Třešňák, 33. Matyáš Veber, N Jakub Jareš; rozhodčí: Jaromír Péc - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Koníček ? - Filip Hejtík ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice C hráč #21 Jakub Jareš a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #7 Pavel Vanc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice C hráč #50 Jan Mitka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #10 Jiří Chochola a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice C hráč #13 Tomáš Pezl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Bruisers Dejvice hráč #13 Pavel Šmatlák , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
34:03
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #13 Pavel Šmatlák, asistoval #5 Matěj Pošta (2:2).
32:11
Timeout SK Bruisers Dejvice
32:11
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #42 Matyáš Veber, asistoval #50 Jan Mitka (1:2).
25:08
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #5 Matěj Pošta, asistoval #10 Jiří Chochola (1:1).
24:00
24:00
15:58
Trestné střílení družstva SK Bruisers Dejvice neproměnil #10 Jiří Chochola.
12:00
12:00
10:50
Vyloučen hráč #2 Michal Fuksa družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za vysoká florbalka.
10:00
Vyloučen hráč #5 Matěj Pošta družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání.
03:17
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #47 Václav Třešňák, asistoval #21 Jakub Jareš (0:1).