1:1
2:1
- : -

TEXAS LONGHORNS C - Bourbon TJ Ruzyně 3:4pn
19. Dominik Havel, 27. Dominik Havel, 29. Dominik Havel - 10. Dorel Lazarescu, 21. Rastislav Dvorský, 36. Rastislav Dvorský, N Dorel Lazarescu; rozhodčí: Petr Urban - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Véle ? - Petr Minařík ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #38 Michal Havlíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #88 Dorel Lazarescu a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #52 Daniel Bartuněk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bourbon TJ Ruzyně hráč #2 David Dušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS C hráč #90 Dominik Havel , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:31
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #15 Rastislav Dvorský, asistoval #88 Dorel Lazarescu (3:3).
28:40
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #52 Daniel Bartuněk (3:2).
26:38
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #51 Andrea Černá (2:2).
24:00
24:00
20:40
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #15 Rastislav Dvorský, asistoval #11 David Kefurt (1:2).
18:32
Branku družstva TEXAS LONGHORNS C vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #83 Petr Havlíček (1:1).
12:38
Vyloučen hráč #4 Ian Uppaluri družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:37
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně vstřelil #88 Dorel Lazarescu bez asistence (0:1).
05:49
Vyloučen hráč #47 Šimon Hauser družstva Bourbon TJ Ruzyně na 2 minuty za špatné střídání.