1:1
2:0
- : -

Panthers Praha C POWER - BLACK ANGELS B U23 4:3pn
23. Michal Karban, 35. Lukáš Tomeš, 45. Vojtěch Šafránek, N David Kolář - 7. Tadeáš Velechovský, 13. Jaromír Sedmík, 20. Tadeáš Velechovský; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Kryštof Ivan Kasha ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #11 Jan Blažek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #36 Michal Karban , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #4 David Kolář a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #6 Jan Kalenda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #23 Daniel Černý a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:31
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #94 Vojtěch Šafránek bez asistence (3:3).
44:13
Timeout Panthers Praha C POWER
34:46
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #23 Daniel Černý (2:3).
34:05
Vyloučen hráč #11 Jan Blažek družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání.
31:03
Vyloučen hráč #11 Jan Kudela družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
22:06
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #66 Martin Eckstein (1:3).
19:57
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #69 Jaromír Sedmík (0:3).
15:00
15:00
12:32
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #69 Jaromír Sedmík, asistoval #6 Jan Kalenda (0:2).
09:46
Vyloučen hráč #66 Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
06:42
04:20
Dobrá střela hostů!
02:25
Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání.