2:3
1:0
- : -

OLYMP FLORBAL - ACEMA Sparta Praha U23 B 4:5pn
14. David Nesnídal, 23. David Nesnídal, 26. Lukáš Voves, 37. Šimon Černý - 8. Adam Kocián, 16. Matyáš Kopecký, 18. Matyáš Kopecký, 28. Lukáš Veber, N Adam Kocián; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Dvořák -4 - Samuel Stündl ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #96 Tomáš Jirát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #74 Adam Kocián a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #83 Šimon Černý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #24 Oliver Mraček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #18 David Nesnídal , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:21
Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
36:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #83 Šimon Černý, asistoval #48 Dominik Obermajer (4:4).
34:58
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha U23 B neproměnil #11 Patrik Černý.
30:00
30:00
27:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #56 Adam Novák (3:4).
25:25
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #35 Matyáš Pechar (3:3).
22:25
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #48 Dominik Obermajer (2:3).
20:08
Vyloučen hráč #49 Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání.
17:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #26 Jan Kos (1:3).
15:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #74 Adam Kocián (1:2).
15:00
15:00
13:34
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal bez asistence (1:1).
07:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #26 Jan Kos (0:1).
06:11
Vyloučen hráč #48 Dominik Obermajer družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
01:46
Vyloučen hráč #24 Oliver Mraček družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za blokování florbalky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha U23 B:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: David Nesnídal, Patrik Bělohlávek, Matyáš Sokol, Dominik Obermajer, Šimon Černý