1:2
4:1
- : -

Florbalová akademie MB - FAT PIPE Traverza 5:6pn
23. Martin Miclík, 29. Jan Čečetka, 33. Lukáš Vlček, 35. Matěj Sedláček, 36. Jan Čečetka - 6. Denis Kuda, 8. Jakub Šimek, 18. Tadeáš Ranš, 21. Jakub Šimek, 25. Tadeáš Ranš, N Tadeáš Ranš; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Beneš ? - David Konrád ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 4:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #74 Tadeáš Ranš a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #79 Jan Čečetka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #12 Jáchym Eliáš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #45 Matěj Sedláček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #74 Tadeáš Ranš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #16 Michal Čančík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #10 Jakub Šimek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #79 Jan Čečetka a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #79 Jan Čečetka, asistoval #11 Michal Šeda (5:5).
34:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček bez asistence (4:5).
34:33
Vyloučen hráč #10 Jakub Šimek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
33:56
Timeout Florbalová akademie MB
33:56
Vyloučen hráč #12 Jáchym Eliáš družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #5 Lukáš Vlček, asistoval #45 Matěj Sedláček (3:5).
31:44
Vyloučen hráč #61 Denis Kuda družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
28:59
Vyloučen hráč #54 Nikolas Kozurak družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
28:28
24:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #10 Jakub Šimek (1:5).
24:00
24:00
22:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Martin Miclík, asistoval #35 Adam Kolšovský (1:4).
20:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Jakub Šimek, asistoval #18 Petr Engliš (0:4).
17:33
12:00
12:00
11:34
Vyloučen hráč #61 Denis Kuda družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře.
07:06
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Jakub Šimek, asistoval #61 Denis Kuda (0:2).
05:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #61 Denis Kuda, asistoval #82 Martin Mareš (0:1).