3:0
3:0
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - Kanonýři Kladno bílí 6:0
5. Jáchym Zeiner, 10. Lukáš Záworka, 13. Adam Kuchař, 18. Vojtěch Seeman, 24. Lukáš Záworka, 26. William Mathias Kuray; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Novák; vyloučení: 2:2 + Miroslav Brunát 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Koutenský ? - Josef Džula ?; po třetinách: 3:0, 3:0;
Komentář domácích Váňa Jaroslav (Trenér):
Lazi jdu si pro tebe!
26:00
26:00
Tak kouč Váňa zvládl premiéru na lavičce po návratu z Lotyšska na výbornou. Koutenský čisté konto. Lazi by se měl bát o trenérský post, protože přesilovku na noťasu jim rozhodně neukazoval
25:28
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #93 Jakub Göpfert (6:0).
23:21
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Lukáš Záworka bez asistence (5:0).
21:28
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
21:28
Jarda to zdržuje oddechovým časem. Za těch 7 vteřin přeilovky už toho asi stejně moc nevymyslí
21:22
Kurray krásnou přihrávkou našel Waltera ale ten vůbec netrefil branku
20:10
Ještě že kluci tu přésu ve čtvrtek trénovali dneska jich mají fakt dost
19:35
Vyloučen hráč #24 Matyáš Keimar družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za hrubost.
18:18
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno bílí neproměnil #7 Tadeáš Seidl.
18:18
Koutenský si počkal na Seidlovu kličku a chytá trestné střílení
17:51
Vyloučen hráč #11 Jan Matějovský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
17:40
Skinhead Zeiner to zkusil z výběhu, netrefil bránu a Váňa se zlobí
17:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #14 Vojtěch Seeman, asistoval #38 William Mathias Kuray (4:0).
13:51
Vyloučen hráč #21 Miroslav Brunát družstva Kanonýři Kladno bílí na 2+2 minuty za nesportovní chování.
13:29
Uvidíme jestli přesilovka Kladna bude lepší, než Váňova
13:05
Vyloučen hráč #66 Mikuláš Holub družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky.
13:00
13:00
12:02
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Adam Kuchař, asistoval #38 William Mathias Kuray (3:0).