4:2
3:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - BK REAL ROUDNICE n/L 8:3
6. Daniel Tattermusch, 16. Daniel Tattermusch, 24. Samuel Synek, 27. Bořek Dundr, 27. Vít Blahník, 38. Jan Apolen, 41. Daniel Tattermusch, 44. Martin Koukl - 19. Bilguun Ariunbuyan, 30. Ondřej Soukup, 39. Jan Hubka; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 1:1 + Filip Bártek OS; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Šimko 8 - Karel Cílek 6, Jakub Pavlíček 6; po třetinách: 1:0, 4:2, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:5
45:00
43:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #76 Martin Koukl, asistoval #62 Adam Šole (8:3).
40:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch bez asistence (7:3).
39:55
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
38:27
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #6 Kryštof Bártek (6:3).
37:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #43 Jan Apolen bez asistence (6:2).
35:57
Vyloučen hráč #88 Filip Bártek družstva BK REAL ROUDNICE n/L - osobní trest.
35:57
Vyloučen hráč #88 Filip Bártek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:3
30:00
29:10
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #34 Ondřej Soukup, asistoval #16 Matyas Pilař (5:2).
26:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #86 Vít Blahník, asistoval #76 Martin Koukl (5:1).
26:59
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Pavlíček družstva BK REAL ROUDNICE n/L
26:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #53 Bořek Dundr, asistoval #16 Petr Švec (4:1).
23:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Samuel Synek, asistoval #53 Bořek Dundr (3:1).
18:59
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #30 Ondřej Ulrych (2:1).
15:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch, asistoval #43 Jan Apolen (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:3
15:00
07:47
Vyloučen hráč #67 Samuel Synek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Karel Cílek; hráči v poli: Ondřej Bernát, Bilguun Ariunbuyan, Kryštof Bártek, Matyas Pilař, Filip Bártek
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Šimko; hráči v poli: Daniel Tattermusch, Bořek Dundr, Adam Zázvorka, Jan Apolen, Samuel Synek