0:2
2:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Barracudas Slaný 6:9
4. Jaroslav Rybka, 7. Ondřej Kopta, 13. Ondřej Kopta, 15. Tomáš Kratochvíl, 43. Tomáš Kratochvíl, 52. Lukáš Kaprhál - 7. Adam Nolč, 10. Vojtěch Teslík, 12. Václav Linhart, 16. Jiří Budil, 17. Vojtěch Teslík, 22. Václav Linhart, 28. Jiří Budil, 50. Jiří Budil, 59. Ondřej Richtr; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 22 - Vojtěch Hlava 23; po třetinách: 4:5, 0:2, 2:2;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes jsme si to prohráli sami, nedůslednost v obraně a nestandardní rozhodování v zakončení nás pravděpodbně bude stát umístění v horní polovině tabulky. Pro mne velké zklamání, měli jsme rozhodně na víc.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:06
Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:39
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #21 Tomáš Richtr (6:9).
51:38
Vyloučen hráč #19 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za blokování florbalky.
51:38
Zajímavá třetina..
51:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #72 Ondřej Kopta (6:8).
50:57
Vyloučen hráč #35 Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
50:00
Doufejme, že tahle přesilová hra bude už lepší.
49:59
Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:48
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #93 Jiří Budil, asistoval #21 Tomáš Richtr (5:8).
48:38
Jupa přestřeluje bránu.
47:45
Tahle přesilová hra se Bivoji vůbec nepovedla.
47:23
Hra se začíná přiostřovat.
46:32
Tvrdý souboj v rohu končí popadanými mantinely.
45:45
Vyloučen hráč #61 Petr Chvojka družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:45
Máme tu první vyloučení zápasu po tvrdém zákroku na Rybku.
42:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (5:7).
35:30
Teslík netrefil míček dobře a netrefuje úplně prázdnou bránu.
35:05
Nepřesná nahrávka od Kopýtka končí za mantinelem.
34:41
Bivoj zatím druhou třetinu spí.
32:45
Kratochvíl s Koptou běželi 2 na 1, ale gólman hostů tuto akci překazil.
29:11
Dneska je to spíše takové přátelské utkání.
27:23
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #93 Jiří Budil, asistoval #19 Václav Linhart (4:7).
27:23
Budil vymetl všechny pavučiny v bráně krásnou střelou, která končí gólem.
24:51
Kučera dobře zblokoval střelu.
21:08
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #61 Petr Chvojka (4:6).
20:34
Dobrý blok od Budila.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
16:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #93 Jiří Budil (4:5).
15:34
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #93 Jiří Budil, asistoval #10 Ondřej Richtr (4:4).
14:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:3).
14:17
Krásná akce Rybky a Kratochvíla končí gólem.
12:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (3:3).
12:36
Rybka se snaží navýšit svůj náskok v kanadském bodování a zatím se mu daří.
11:47
Strejček teď fotbalově zahrál za mantinel.
11:35
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Václav Linhart, asistoval #88 Adam Nolč (2:3).
09:59
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #21 Tomáš Richtr (2:2).
09:59
Teslík zůstal sám na mantinelu a po Richtrově nahrávce proměňuje.
07:59
Dlouhý výhoz Vybírala na Koptu, ten bohužel špatně zpracoval míček.
06:33
06:13
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #19 Václav Linhart (1:1).
06:13
Linhart poslal Nolče dlouhou nahrávkou samotnýho do protiútoku a ten si už poradil.
03:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (1:0).