3:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 7:3
11. Gabriela Vaculová, 13. Lucie Cholinská, 14. Eliška Pešavová, 19. Lucie Cholinská, 46. Eva Řeháková, 54. Zuzana Hubáčková, 55. Vlaďka Maděrová - 27. Markéta Žbánková, 51. Karolína Nováková, 55. Veronika Šmídková; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 0:2 + Aneta Foffová 4; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 12 - Kateřina Dlouhá 27; po třetinách: 4:0, 0:1, 3:2;
60:01
Pozápasové rozhovory:

60:00
Střely ve 3. části: 14:5
60:00
59:28
Poslední minuta a domácí si chtějí za každou cenu udržet míček na hokejkách.
59:08
Timeout Crazy girls FBC Liberec
59:05
Výborný zákrok golmaky hostů, kterým naprosto zlikvidovala šanci domácích.
56:19
Valešová z výjezdu ještě stihla vysílat střelu po zemi na Dlouhou.
55:22
Hostující tým se dostává do útoku, zkouší Dlouhou, ale obrana domácích dostává míček během pár vteřin zpět pod svou kontrolu.
54:36
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #56 Klára Pabiánová (7:3).
54:16
Řeháková s Pešavovou si vyměnily míček a vyrážení k brance soupeře.
54:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #16 Nelly Baumgartner (7:2).
53:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (6:2).
53:29
Vaculová se připravuje na střelu a pálí!
52:00
Začíná další olomoucká přesilovka a hned vidíme několik střeleckých šancí.
51:00
Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2+2 minuty za hrubost.
50:54
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (5:2).
50:54
Nováková zakončuje za záda Dlouhé.
50:12
Dlouhá vyhazuje dlouhou na Vaculová a te se pokouší zakončit.
49:15
Cholinská vyráží sama na golmanku. Dlouhá zákrokem přebrala kontrolu nad míčkem.
48:36
Žbánková vysílá střelu na Dlouhou. Trefuje pouze spojnici tyčí branky.
46:44
Novotná pálí, ale Baumgartner výborně připravena v bloku a šanci ihned likviduje.
45:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (5:1).
45:11
Pešavová ještě zkouší vystřelit z úhlu a potrápit střelou Dlouhou.
42:56
Střelecká šance domácích končí blokem hostující obrany.
40:23
Třetí třetina dnešního duelu již započala a hráčky hned od prvních vteřin ukazují, že o útočné situace rozhodně nebude nouze.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:6
40:00
38:47
Přesilovka domácích nepřinesla žádnou úpravu skore a před námi je poslední minuta druhé třetiny.
37:34
Přesilová hra, již druhá v dnešním utkání, v podání domácího celku právě probíhá na Olomoucké palubovce.
36:41
Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
36:09
Hosté využivají standartní situaci na velkém brakovišti ke střele. Dlouhá míček bez problému chytá a hra pokračuje dále.
35:34
Šmídková s Valošovou předvedli souhru na útočné polovině. Ke střele se však v závěru nedostaly.
32:00
Standartní situace pro domácí hráčky, které se ihned vrhají do dalšího útoku.
31:05
Foffová testuje připravenost domácí brankařky.
30:02
Hostující hráčky se staví do obranné pozice a domácí se snaží najít skulinku pro zakončení.
27:06
Hostujicí tým po vstřelené brance dostal nový impulz a hra nabírá na tempu.
26:37
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #95 Veronika Šmídková (4:1).
25:28
Domácí napadají vysoko a hostujicím hráčkám tak činí rozehrávka větší problém.
24:09
Soušková z dálky vysílá svoji střelu na Dlouhou. Ta střelu bez problému lape.
22:50
Hostující útok míři v přečíslení k brance domácích. Nakonec je domácí obrana stihla zblokovat.
21:19
Hegingerová společně s Vaculovou vytvářejí tlak na obranu hostů a získávají míček na své čepele.
20:35
Žapková pálí na Dlouhou, ale míček míjí branku a končí za mantinelem.
20:20
Hubáčková trefuje hned ze startu druhé třetiny tyč!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
19:39
Valešová se Šablaturovou ještě bojují o zisk míčku.
18:54
Cholinská vrací míček na obranu, ale hostující hráčka přihrávku blokuje.
18:18
Oba týmy se snaží urvat v posledních vteřinách třetiny šanci.
18:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #5 Eva Řeháková (4:0).
17:39
Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
17:14
A máme tady první přesilovou hru dnešního duelu.
16:20
Hostující hráčky zaujaly obrané postavení a domácí se snaží tuto povnost překonat,
15:01
Zmrzlá s Horčičkovou se snaží o postupnou rozehrávku a dostávají se postupně k brance hostů.
14:30
Standartní situace pro hostující celek, ale po odehrání u míčku opět domácí.
13:34
Valešová jde to šance, ale míček získává obrana domácích.
13:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (3:0).
12:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #24 Tereza Reimerová (2:0).
12:44
Cholinská jde do zátahu a pálí!
11:09
První branku dnešního duelu máme za sebou a uvidíme co nám utkání dále nabídne.
10:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #19 Tereza Brančíková (1:0).
08:41
Diváci slyší zvonit břevno branky hostů po nahození Hlaviznové.
07:01
Pešavová s Řehákovou předvedly akci dva jedna. Konečná náhravka však byla přílíš rychlá a Pešavové se tak nepodařilo míček dopravit až za záda Dlouhé.
05:28
Hubáčková v šanci! Obrana hostujícího celku ji zastavuje.
04:00
Olomouc zahajuje jeden se zvých dalších útoků a snaží se dostat na útočnou polovinu. Cholinská se chystá ještě zakončit, ale faul hostujicí hráčky ji možnost přezil.
02:48
Řeháková se díky své kličce dostává před golmanku hostů. Míček, ale těsně míjí branku.
01:30
Liberec zahájil svoji aktivitu a domácí hráčky se perou s opětovným ziskem míčku na svoji stranu.
00:01
Utkání zahájeno u míčku ihned domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Markéta Valešová, Markéta Žbánková, Veronika Šmídková, Julia Opic, Klára Pabiánová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Barbora Soušková, Zuzana Hubáčková, Eliška Pešavová, Eva Řeháková, Karolína Šablaturová