1:3
2:2
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FbC Red Dragons Hořovice Arrax 3:5
11. Vojtěch Novotný, 20. Lumír Verner, 25. Tadeáš Boháč - 5. Vít Hofman, 6. Petr Hanzlík, 11. Vít Hofman, 19. Matěj Mareček, 20. Petr Hanzlík; rozhodčí: Václav Nevole - Tomáš Černoch; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Daniel Galásek ? - Dominik Rašovský ?; po třetinách: 1:3, 2:2;
26:00
Střely ve 2. části: 2:2
26:00
24:45
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #2 Tadeáš Boháč bez asistence (3:5).
20:26
Vyloučen hráč #2 Tadeáš Boháč družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:59
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #21 Lumír Verner bez asistence (2:5).
19:26
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #25 Petr Hanzlík, asistoval #52 Vítězslav Šmid (1:5).
18:30
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
18:30
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #57 Matěj Mareček, asistoval #21 Vít Hofman (1:4).
17:17
Vyloučen hráč #22 Rafael Jirsa družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
Střely v 1. části: 1:3
13:00
10:55
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #11 Lukáš Albl (1:3).
10:33
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #23 Vojtěch Novotný bez asistence (1:2).
05:47
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #25 Petr Hanzlík, asistoval #6 Michal Bauer (0:2).
05:44
Vyloučen hráč #21 Lumír Verner družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za hra bez florbalky.
04:04
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #6 Michal Bauer (0:1).